Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

standard.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-17

Ar atpažįstate šį vyrą: metro stotyje įvykusių muštynių metu į ant žemės pargriautą vyrą trenkėsi Central line traukinys 

  
Ar atpažįstate šį vyrą: metro stotyje įvykusių muštynių metu į ant žemės pargriautą vyrą trenkėsi Central line traukinys
© British Transport Police

Policija paskelbė medžioklę: užpuolikui vyrą numetus ant žemės į šį trenkėsi Central line metro traukinys. Trisdešimtmetis vyras itin sunkiai sužalotas.

Muštynės Tottenham Court Road stotyje esančioje Central line metro platformoje prasidėjo apie 23:30 vietos laiku penktadienį.
Muštynių metu aukai buvo kelis kartus smogta į galvą. Dėl patirtų smūgių vyras krito ant žemės. Iš platformos išvykstantis traukinys trenkėsi į vyro galvą ir sukėlė sunkias traumas žandikaulio srityje.
 
Šeštadienį popiet Britanijos Transporto Policija į viešumą išleido įtariamojo nuotraukas.
 
Detektyvė konstablė Helen Buckland kreipėsi į visuomenę: „pradėjome tyrimą, tad labai prašome įvykio liudininkų su mumis susisiekti. Taip pat norime paprašyti pagalbos žmonių, pažįstančių nuotraukose užfiksuotą vyrą. Manome, kad jis gali suteikti tyrimui būtinos informacijos ir paaiškinti, kas būtent įvyko”.
 
 
 
Visi galintys apie šį įvykį informacijos suteikti žmonės bei įvykio liudininkai prašomi susisiekti su Britanijos Transporto Policija numeriu 0800 40 50 40, įvykio identifikacijos kodas 787 of March 15. Tą taip pat galima padaryti anoniminiu numeriu 0800 555 111.
  

Žymos: Londonas, Metro, Policija, Muštynės, britų transporto policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbuotojai skambina direktoriui:
– Gerbiamas direktoriau, visų darbuotojų vardu norime pasveikinti jus Kovo 8-osios proga!
– Bet aš juk ne moteris?!
– Mes žinome, kad ne moteris, bet kalė kaip reta!