Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2017-02-22

Arbata policininkams buvo svarbesnė už žmogaus gyvybę

  
Arbata policininkams buvo svarbesnė už žmogaus gyvybę
© Flickr.com nuotr.
Informuoti, kad netoliese ketina nusižudyti mergina, policinijnkai nuėjo gerti arbatos.
Pareigūnaai nusprendė pirmiausiai atsigerti arbatos ir tik vėliau reaguoti į pranešimą.

Pranešimą skubiai reaguoti į pavojų žmogaus gyvybei gavę policijos pareigūnai Londone pirmiausiai nutarė išgerti arbatos. Įvykis, apie kurį buvo informuota, baigėsi mirtimi.

Tai paaiškėjo išnagrinėjus piliečių skundą apie galimai netinkamai vykdytą policijos pareigūnų darbą.
Tyrimo metu kontrolieriai išsiaiškino, kad 2015-ųjų lapkritį Rytų Londono policijai vienas žmogus bendruoju pagalbos telefonu 999 pranešė apie tai, jog iš savo draugės sulaukė keistos atsisveikinimo žinutės ir susirūpino, kad ši gali sau pasidaryti ką nors blogo.
 
Informacija buvo perduota arčiausiai įvykio vietos buvusiems pareigūnams, kurie nusprendė pirmiausiai atsigerti arbatos ir tik vėliau reaguoti į pranešimą. Kol jie nusipirko karšto gėrimo „McDonald’s“ ir jį išgėrė praėjo 24 minutės, nustatyta kontrolieriaus išvadoje.
 
O kai policininkai atvyko į butą Poplaro kvartale, jau niekuo negalėjo padėti – žinutę draugei siuntusi 22 metų Fahima Begum rasta pasikorusi.
 
Už tokią reakciją pareigūnams teks stoti prieš teismą ir atsakyti už aplaidumą. Jie teisinasi, kad pranešimas buvo priskirtas kategorijai, kuri reikalauja į įvykio vietą atvykti ne vėliau kaip per 60 minučių ir tvarkos nesulaužė.
„Taisyklės nesulaužytos, tačiau į tokius pranešimus jie turėtų reaguoti kaip galima greičiau. Klausimas, ar jie nesulaužė profesionalaus pareigūno elgesio standarto“, – replikavo tyrimą atlikęs kontrolierius Colin’as Dewar’as.
 
  

Žymos: savižudybė, Londono policija, aplaidumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įniršusi žmona įlekia į namus:
– Aha! Aš viską žinau!
Vyras:
– Taip? Na, ir kiek gi intakų turi Nemunas?