Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-12-07

Audra „Desmond" nusinešė dviejų žmonių gyvybes

  
Audra „Desmond" nusinešė dviejų žmonių gyvybes „Desmond“ audra nusinešė dviejų žmonių gyvybes.

Naujienų portalas telegraph.co.uk pranešė, kad pirmadienį potvyniuose skęstančiame Cumbria regione rastas žmogaus kūnas. Vyresnio amžiaus vyras įkrito į nuo liūčių užtvinusią upę. Ši netektis jau antroji audros „Desmond“ pasekmė. Savaitgalį 90-erių metų senolis žuvo Londone po to, kai stiprus vėjas jį nubloškė į važiuojantį autobusą.

Šiaurės Anglijoje ir Škotijoje pagrindines miestų ir miestelių gatves siautėjanti stichija pavertė upėmis, be elektros liko mažiausiai 60 tūkst. namų. Audrai pažeidus valymo įrenginius ir magistralinius vandentiekius, baiminamasi, kad vietos gyventojams gali pritrūkti geriamo vandens. Šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas gyventojams į pagalbą išsiuntė kariškius.
Sekmadienį buvo surengtas skubus nepaprastųjų situacijų komiteto „Cobra“ susitikimas, kuriame buvo diskutuojama apie stichijos padarinius ir pagalbą potvynių paveiktų regionų gyventojams.
 
Audros JK padariniai: evakuacijos, žmonės gelbėjami valtimis
 
Kaip „Tiesa“ informavo, audra šaliai smogė ankstų šeštadienio rytą. „Desmond“ – ketvirtoji stichija nuvilnijusi šalyje per pastarajį mėnesį.
 
  

Žymos: Škotija, Audra, Orai, Potvyniai, JK, Netektis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šią savaitę desertui - įdomios, keistos, juokingos ar net absurdiškos garsių žmonių mintys apie In ir Yan, juodą ir baltą, vyrą ir moterį..
Pradėsime nuo perfrazuoto posakio: Moterys iš Veneros, vyrai - iš...baro. :)