Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2018-09-19

Audros galia: vėjas namelį ant ratų nusviedė į jūrą

  
Audros galia: vėjas namelį ant ratų nusviedė į jūrą
© Pixabay nuotr.
Vėjas išjudino pakrantėje stovėjusį namelį ant ratų ir nubloškė jį ant uolos krašto

Iki britų salyno atslinkusi audra jau spėjo pademonstruoti savo galią – Airijoje į jūrą nupūtė namelį ant ratų, žuvo jame buvusi moteris.

Nelaimė trečiadienį ryte įvyko vakarinėje salos dalyje, už maždaug 90 kilometrų nuo Galway miesto esančiame Claddaghduff kaime.
Apie 7.45 val. stiprus vėjas išjudino pakrantėje stovėjusį namelį ant ratų ir nubloškė jį ant uolos krašto, namelis nukrito žemyn į jūros vandenį.
 
Žuvo namelio viduje buvusi moteris.
 
Audra, kurios metu vėjas pasieks net apie 120 kilometrų per valandą greitį, siaučia didesnėje Airijos teritorijoje. Stichija varto medžius, sutrikdė transporto eismą, nutraukė elektros tiekimą į maždaug penktadalį milijono namų.
 
Sinoptikų teigimu, audra aprims tik trečiadienį vakare, iki to laiko ji nukeliaus iki Šiaurės Airijos, šiaurinės Anglijos dalies ir Škotijos.
Pavakarę pranešta apie dar vieną auką: ja tapo moteris, ant kurios vairuojamo automobilio užvirto medis. Netoli Stoke'o miesto, kelyje A49 įvykusios nelaimės metu vairuotoja buvo sunkiai sužalota ir vėliau mirė.
 
Pranešama, kad vietomis vėjo greitis sustiprėjo net iki 164 km/h. 
 
 
 
  

Žymos: Airija, Mirtis, Audra, stiprus vėjas, galway

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!