Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-06-13

Autobuse atsuktuvu sužalotas vyras: ieškomi šį įvykį matę liudininkai

  
Autobuse atsuktuvu sužalotas vyras: ieškomi šį įvykį matę liudininkai
© Pixabay.com

Viešajame transporte – siaubingas įvykis. Policija ieško vyro, autobuse į nugarą kitam keleiviui dūrusio atstuktuvu, praneša Metro.co.uk.

Šiuo metu 32-ejų nukentėjusysis ligoninėje yra gydomas dėl durtinių žaizdų, kurias kitų viešojo transporto keleivių akivaizdoje padarė darbo įrankiu ginkluotas vyriškis.
Pareigūnai paviešino vyro, su kuriuo norėtų pakalbėti, nuotrauką. Manoma, kad jis gali žinoti naudngos informacijos, galinčios padėti šio įvykio tyrimui.
 
„Jei pažįstate nuotraukose vaizduojama vyriškį arba žinote, kur jis galėtų būti, skatiname susisiekti su policija. Mes norime su juo pasikalbėti“, – skelbia pareigūnai.
 
 
Asmuo sužalotas 10B autubuse Liverpūlio centre, Queen Square autobusų stotyje apie 11 val. ryto antradienį, birželio 11 d.
 
Ligoninėje prižiūrima auka šiuo metu yra stabilios būklės.
 
„Visa tai įvyko žmonių pilname autobuse, jų srautas nuolat kito. Kiti keleiviai galbūt galėjo nieko ir nepastebėti, tačiau visų tą dieną buvusių autobuse ir mačiusių bet ką įtartino, prašome kreiptis į policiją, – tęsė pareigūnai. – Visus, kurie mūsų gatvėse nešiojasi ar naudojasi ginklais, sulaikysime. Šiuo atveju, auka sveiksta ligoninėje, dėka medicinos profesionalų sugebėjimų. Tačiau žinome, kokios katastrofiškos pasekmės ištinka kitus, tad mūsų detektyvai reaguos į bet kokią gautą informaciją ir taip sieks įvykdyti teisingumą.“
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Policija, Liverpulis, atsuktuvas, sužalotas vyras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.