Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-19

Autobusų stotelėje rastas paliktas kūdikis

  
Autobusų stotelėje rastas paliktas kūdikis
© North Welse police
Mergaitei sveikstant ligoninėje policija ieško jos motinos.
Manome, kad palikote savo dukrą ten, kur ji galėtų būti rasta, todėl svarbu, kad žinotumėte, kad jos būklė sparčiai gerėja ir ji greitu metu bus išrašyta iš ligoninės.

Policija ieško kūdikio, palikto autobusų stotelėje, motinos. Mergaitė rasta prieš savaitę ir išvežta į ligoninę. Jai sustiprėjus pareigūnai kreipiasi tiesiogiai į ją palikusią moterį, prašydami suteikti vaikui vardą.

Šiaurės Velso Towyn mieste praėjusį antradienį apie 7:15 ryto netoli aludės esančioje autobusų stotelėje rastas kūdikis. Policija išplatino vis dar Glan Clwyd ligoninėje esančios mergaitės nuotrauką bei kreipėsi tiesiogiai į jos motiną.
Pareigūnų atstovė Helen Douglas prašo moterį susisiekti net jei ši nenorinti auginti vaiko. „Manome, kad palikote savo dukrą ten, kur ji galėtų būti rasta, todėl svarbu, kad žinotumėte, kad jos būklė sparčiai gerėja ir ji greitu metu bus išrašyta iš ligoninės.
 
Jūsų dukteriai reikia vardo ir mes prašome, jog pasakytumėte, kokios ateities jai norite, net ir nesijaučiate galinti auginti ją pati“, – kalbėjo pareigūnė.
 
Policija rūpinasi dėl moters sveikatos būklės ir nori užtikrinti, kad jai būtų suteikta visa reikiama pagalba. Ką nors žinančius apie kūdikį ar jo motiną prašoma susisiekti su policija numeriu 101, mergaitės bylos numeris – V103529.
 
  

Žymos: Velsas, Šeima, Vaikai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mama klausia dukters:
- Dukrele, o kur visos bandelės?
- Nežinau, bet daugiau taip nedarysiu...