Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-07-21

Avarijoje žuvus lietuvei, policija tiria nužudymo versiją

  
Avarijoje žuvus lietuvei, policija tiria nužudymo versiją Veronikai Pugačiovai išlipus iš furgono į ją rėžėsi automobilis.
Atsakingos JK institucijos informavo Lietuvos ambasadą JK apie Lietuvos Respublikos pilietės mirtį.

Užsienio reikalų ministerija patvirtina gavusi informaciją apie Jungtinėje Karalystėje (JK) per eismo įvykį žuvusią lietuvę.

Britų spauda rašė, kad Hullo mieste gyvenanti 33-ių Veronika Pugačiova žuvo liepos 6 dieną.
„Atsakingos JK institucijos informavo Lietuvos ambasadą JK apie Lietuvos Respublikos pilietės mirtį. Be artimųjų sutikimo daugiau informacijos skelbti negalime“, - rašoma Užsienio reikalų ministerijos BNS pateiktame atsakyme.
Britų nacionalinis transliuotojas BBC pranešė, kad į V.Pugačiovą dideliu greičiu automobilis trenkėsi kelyje A38, Stafordšyre, kai ji išlipo iš furgono.
 
Vietos policija vykdo tyrimą dėl lietuvės nužudymo. Į V.Pugačiovą atsitrenkusį automobilį vairavo Johnathonas Allisonas.
 
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!