Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-08-24

Aviacijos šou tragedija: aukų skaičius auga

  
Aviacijos šou tragedija: aukų skaičius auga Nelaimės liudininkais tapo šou stebėję 20 tūkst. žmonių.

Sussex‘o policija pranešė, kad labai tikėtina, jog dėl penktadienį Šorehamo aviacijos šou metu sudužusio lėktuvo žuvo apie 20 žmonių, o ne septyni, kaip buvo spėjama iškart po incidento.

Specialiosios gelbėjimo komandos aukų kūnus jau pradėjo gabenti iš katastrofos vietos. Situacija nelaimės zonoje vis dar pavojinga, nes lėktuve dar gali būti likę kuro, - rašė independent.co.uk. Policija teigė, kad yra labai didelė galimybė, jog po lėktuvo nuolaužomis guli būti rasta dar daugiau aukų. Iki šiol pareigūnai sulaukia skambučių dėl dingusių asmenų iš nerimaujančių artimųjų.
„Tiesa“ primena apie penktadienio popietę aviacijos šventės metu Braitone įvykusią tragediją.
 
 
Atskleistos pirmosios trys nelaimės aukos: 24-metų asmeninis treneris Mattas Jones ir „Worthing United“ futbolininkai Jacobas Schiltas ir Matthew Grimstone‘as, kurie kaip tik keliavo į rungtynes. Visi vyrai žuvo avarijos vietoje. 14-ka sužeistųjų medikai jau išleido iš ligoninės.
 
Pranešta, kad lėktuvą pilotavęs Andy Hillas – vis dar kritinėje būklėje. Policija dar negali tiksliai pasakyti, ar stebuklingai iš nuolaužų gyvas ištrauktas pilotas spėjo prieš smūgį katapultuotis iš lėktuvo.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Avarija, Lėktuvas, Lėktuvo katastrofa, Naikintuvas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja:
– Petriuk, kodėl vakar nebuvai mokykloje?
– Man galvą skaudėjo.
– Bet gi tave vaikai vakar matė lauke žaidžiantį futbolą!
– Na, bet kojų tai man neskaudėjo...