Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-04-23

Baigta Stratforde žuvusios lietuvės byla

  
Baigta Stratforde žuvusios lietuvės byla 27-erių Erika Skusevičiūtė žuvo 2013-ųjų spalį.
Nelaimingo atsitikimo rytą ji man pasakojo naktį sapnavusi, kad aš mirsiu. Sapnas ją tikrai sukrėtė. Aš ją nuraminau, kad nėra dėl ko nerimauti.

Praėjusią savaitę Walthamstowo teismas paskelbė merginos žūties bylos išvadas. Dėl epilepsijos sukelto priepuolio, ištikusio Startfordo traukinių stotyje, lietuvė mergina nukrito ant traukinio bėgių ir buvo partrenkta į stotį įriedančio DLR traukinio, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Tuo metu kai įvyko nelaimė, 27-erių Erika Skusevičiūtė telefonu kalbėjo su savo vaikinu Ričardu Švedkausku. E. Skusevičiūtė Lietuvoje studijavo ekonomiką. Į Londoną ji buvo atvykusi aplankyti vaikino 10-ties draugystės metų jubiliejaus proga.
„Erika buvo labai protinga ir graži. Ji niekada nenustodavo rūpintis kitais. Jos laukė šviesi ateitis. Nelaimingo atsitikimo rytą ji man pasakojo naktį sapnavusi, kad aš mirsiu. Sapnas ją tikrai sukrėtė. Aš ją nuraminau, kad nėra dėl ko nerimauti”, - pasakojo buvęs studentės vaikinas R. Švedkauskas.
 
Teisme nagrinėjant 2013-ųjų spalį įvykusią nelaimę liudininkai pasakojo, kad traukinio keleivis apie ant bėgių nukritusią merginą nedelsiant perspėjo stoties darbuotoją, kuris paspaudė avarinį mygtuką.
 
Traukinys merginą partrenkė 12 sekundžių po to, kai ji nukrito ant bėgių. Bylos nagrinėjimas buvo pradėtas norint išsiaiškinti merginos mirties aplinkybes. DLR traukiniai yra valdomi kompiuteriu. Traukinyje vairuotojo, kuris galbūt būtų sustabdęs traukinį, nebuvo.
 
DLR direktorius Rory’is O’Neillas teisme teigė, kad net jeigu traukinyje vairuotojas būtų buvęs ir paspaudęs avarinį stabdį, nėra jokių įrodymų, kad traukinys būtų sustojęs laiku.
 
E. Skusevičiūtės bylos nagrinėjimas baigėsi paskelbus nelaimingo atsitikimo išvadą.
 
  

Žymos: Mirtis, Nelaimė, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nesuprantu, kodėl visi rašikliai banko aptarnavimo skyriuje pritvirtinti prie stalviršio su virvute? Aš patikiu jiems savo pinigus, o jie negali man net tušinuko patikėti?