Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-03-04

Barkinge jaunuoliai muštynėms ruošėsi kaip karui

  
Barkinge jaunuoliai muštynėms ruošėsi kaip karui
© Barking&Dagenham policija.
Pas mušeikas rasti šaltieji ginklai.

Šią savaitę Rytų Londone įvyko didžiulės jaunų žmonių muštynės, savo mastu primenančios 2011-ųjų neramumus sostinėje.

Smurto protrūkis užfiksuotas antradienį po pietų. Pirmą kartą būrys jaunuolių susirėmė apie 15.25 val. Barkinge, prie Sandringham Road esančios užkandinės „McDonald’s“. Policijos pareigūnai konfliktuojančias puses išvaikė, du asmenis sulaikė.
Po poros valandų dar vienos masinės muštynės kilo netoli Saint Paul Road. Iš didžiulio būrio mušeikų 14 sulaikyti. Manoma, kad abi muštynės susijusios tarpusavyje.
 
Pas muštynių dalyvius rasta peilių, beisbolo lazdų bei kitų šaltųjų ginklų: pavyzdžiui, savadarbių kuokų – medinių lazdų, į kurių galus prikalta vinių. Manoma, kad muštynėse iš viso dalyvavo apie 200 jaunuolių.
 
Tiriama, dėl ko kilo neramumai. Policija pabrėžia, kad šios masinės muštynės yra didžiausias nuo 2011-aisiais vasarą Londone kilusių riaušių. 
  

Žymos: Muštynės, Barkingas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.