Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt, ELTA   |   2019-12-05

Belfaste į policijos automobilį buvo sviesta granata

  
Belfaste į policijos automobilį buvo sviesta granata
© twitter nuotrauka

Šiaurės Airijos policija pranešė trečiadienį patyrusi išpuolį, kai į vieną patrulių automobilių buvo mesta granata. Incidentas įvyko naktį, automobiliui patruliuojant Vakarų Belfaste, kur gyvena daug respublikonų rėmėjų.

Sprogus į „Land Rover“ automobilį paleistai granatai, pareigūnai išgirdo stiprų garsą, tačiau niekas nebuvo sužeistas, automobilis taip pat nebuvo pažeistas, sakė vyriausiasis inspektorius Jonathanas Robertsas. „Rastos liekanos, kaip įtariama, granatos, jos išvežtos teismo ekspertams ištirti“, – sakė jis.
„Šį rytą vykdytos prevencinės priemonės, kuriomis siekta užtikrinti visuomenės saugumą. Išpuolis neabejotinai buvo pasikėsinimas į policijos pareigūnus“, – sakė J. Robertsas.
 
Incidentas įvyko, likus vos savaitei iki gruodžio 12 d. Didžiosios Britanijos parlamento rinkimų, kuriuose dominuos „Brexit“, ypač aktualaus Šiaurės Airijoje, klausimas.
 
Vienas pagrindinių Londono ir Briuselio derybų dėl išstojimo klausimų buvo siekis išsaugoti laisvą prekių ir žmonių judėjimą per sieną su Airijos Respublika, kur šiuo metu nebūna jokių patikrinimų.
 
1998 m. pasirašytas Didžiojo penktadienio taikos susitarimas užbaigė tris dešimtmečius Šiaurės Airijoje trukusį smurtą, baiminamasi, kad, nesugebėjus išsaugoti dabartinės provincijos padėties, šis susitarimas gali žlugti.
  

Žymos: Policija, Belfastas, Ataka, granata

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****