Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-16

Brexit šalininkas nušovė narystę ES palaikančią politikę

  
Brexit šalininkas nušovė narystę ES palaikančią politikę Jo Cox atvirai agituoja Didžiąją Britaniją pasilikti ES.

Ketvirtadienį Birstall mieste, vakarų Jorkšyre užpulta ir kritiškai sužeista Jungtinės Karalystės (JK) narystę Europos Sąjungoje (ES) palaikanti Darbo partijos politikė Jo Cox.

Į moterį paleisti šuviai, durta peiliu, užpuolikas ant žemės sukniubusią 41-erių politikę ir dviejų vaikų motiną spardė. Visa tai įvyko viduryje miesto centro netoli bibliotekos.
J. Cox į ligoninę išgabeno oro greitoji pagalba. Medikų teigimu – politikės sveikatos būklė buvo kritiška. Po kelių valandų moteris mirė ligoninėje.
 
Moterį užpuolęs vyras liudininkų teigimu prieš pradėdamas šaudyti šaukė: „Britanija svarbiausia” (angl. Britain First). Žiauriai užpuolęs ir sužeidęs moterį užpuolikas ramiai nužingsniavo gatve.
 
52-jų vyras suimtas netoliese nuo incidento vietos. 
 
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“