Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-10

Britė mokytoja seksualiai persekiojo savo mokinį

  
Britė mokytoja seksualiai persekiojo savo mokinį
© Facebook nuotr.
Deborah Lowe kaltinama nederamais santykiais su nepilnamečiu mokiniu.
Jungtinėje Karalystėje legalu turėti lytinių santykių nuo 16 metų, tačiau mokytoja nepilnamečiu pasinaudojo ir kartą, kai jam tebuvo 15 metų.

Britė mokytoja iš Mančesterio kaltinama nederamu elgesiu su nepilnamečiu mokiniu. Net paaugliui nutraukus santykius, 53 metų moteris siuntė nepadorias žinutes ir bandė „susigrąžinti” santykius su berniuku.

Antradienį teismas išgirdo, kad Deborah Love buvo pradėjusi seksualinius santykiu sus nepilnamečiu. Moteris savo namuose mylėjosi su 15-mečiu berniuku, o šiam ją užblokavus socialiniuose tinkluose, ir toliau bandė palaikyti nederamus santykius.
Pirmiausia mokykloje apsikeitus telefono numeriais, mokytoja su vaikinu užsiėmė seksu telefonu, vėliau kelis kartus užsiėmė ir lytiniais santykiais.
 
Jungtinėje Karalystėje legalu turėti lytinių santykių nuo 16 metų, tačiau mokytoja nepilnamečiu pasinaudojo ir kartą, kai jam tebuvo 15 metų. Už vėlesnius santykius moteris teisme kaltinama pažeidusi „pasitikėjimą” tarp mokytojo ir mokinio. Tai D. Lowe neigia teigdama, kad jų seksualiniai santykiai prasidėjo, kai jaunuoliui buvo 17 metų ir šis jau buvo baigęs mokyklą.
 
Vaikinui nusprendus nutraukti santykius su mokytoja, moteris šiam atsiuntė žinutę, kurioje buvo sakoma: „Su kuo dar galėčiau būti ištvirkusi?”. Šią žinutę pamatė paauglio motina ir iškvietė policiją.
 
Teisme paaiškėjo ir daugiau įdomių faktų. Pavyzdžiui, D. Lowe, apsimetusi berniuko teta, sumokėjo už jo tatuiruotę. Mokytoja paaugliui nusiuntė daugiau nei šimtą žinučių.
 
Šiuo metu teismo procesas tęsiamas.
 
  

Žymos: Seksualiniai nusikaltimai, Mokytoja, Seksualinis išnaudojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!