Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-04-28

Dainininką Prince pražudę narkotikai sėja mirtį Anglijoje

  
Dainininką Prince pražudę narkotikai sėja mirtį Anglijoje
© Flickr.com
Narkotikų prekeiviai į heroiną įmaišo dramblių raminamųjų.
Jie vadinami „krisk negyvas“ bei „serijinis žudikas“.

Mirtinai pavojingi narkotikai, iki 100 kartų stipresni už heroiną, JAV nusinešę daugybę gyvybių, plinta Jungtinėje Karalystėje.

Veterinarų dramblių raminimui naudojamas medikamentas, bei į jį panašus cheminis preparatas – du Jungtinės Karalystės gatvėse plintantys narkotikai, kaltinami dėl narkomanų mirčių protrūkio. Jie vadinami „krisk negyvas“ bei „serijinis žudikas“.
Nacionalinė nusikaltimų agentūra pranešė, kad šie preparatai itin pavojingi ir didėjantis mirčių skaičius tai įrodo. Šiaurės Anglijoje masiškai ėmė mirti žmonės, panaudoję heroino, sumaišyto su vienu iš dviejų cheminių preparatų.
 
Pareigūnai, aptikę laboratoriją, kurioje maišomi narkotikai, skelbia, kad šių priemaišų gali būti ir kitokiuose narkotikuose. Taip pat medžiaga, greičiausiai, jau išplito po visą šalį. Šios medžiagos siejamos ir su dainininko Prince mirtimi.
 
Anglijos visuomenės sveikatos agentūra, ištyrusi narkotikus bei mirusiuosius išsiaiškino, jog dramblių raminamųjų poveikis žmonės gerokai stipresnis, nei buvo manyta iki šiol. Pareigūnai skelbia, kad nežinodami tikrojo poveikio narkotikų prekeiviai vietoje heroino gali pardavinėti ir grynus raminamuosius. O jų pavartojus garantuotai ištinka mirtis.
 
  

Žymos: Narkotikai, Anglijos policija, Mirtis,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Einu į parduotuvę, gal tau paimti ko nors skanaus? – klausia žmona.
– Žinoma, paimk, tik atsargiai – gatvėje slidu, grįždama nesudaužyk butelio.