Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Standard.co.uk   |   2019-02-14

Dėl 20 £ narkomanas nužudė holokaustą išgyvenusią šimtametę

  
Dėl 20 £ narkomanas nužudė holokaustą išgyvenusią šimtametę
© Twitter.com

Priklausomybę narkotikams turintis plėšikas pripažintas kaltu nužudęs 100-metę Holokaustą išgyvenusią moterį po to, kai ją apiplėšė tiesiog gatvėje, rašo Standard.co.uk.

Zofija Kaczan birželio 6 d. mirė nuo plaučių uždegimo po to, kai dėl apiplėšimo metu patirtų kaklo ir skruotiskaulio lūžių ji gegužės 28 d. buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Pakeliui į bažnyčią Normantone, Derbyje, ji buvo parversta ant žemės ir apiplėšta.
Priklausomybę heroinui turintis ir tai pripažįstantis Arturas Waszkiewiczus neigė įvykdęs nusikaltimus, tačiau Derbio karūnos teismas jį pripažino kaltu ne tik dėl apiplėšimo, bet ir dėl žmogžudystės.
 
 
Teismo salėje vyras prisipažino ieškojęs „lengvos aukos“, iš kurios galėtų pavogti pinigus ir už juos nusipirkti narkotikų. A. Waszkiewicaus grobis – 20 £.
 
Lenkijoje gimusi našlė Z. Kazcan Antrojo pasaulinio karo metu pateko į nacių koncentracijos stovyklą, kur ji buvo priversta dirbti fabrike ir net nubausta mirties bausme, kuri turėjo būti įvykdyta per jos gimimo dieną. Į Derbį ji su vyru atvyko 1946-aisiais. Deja, senolė mirė nuo plaučių uždegimo, atsiradusio dėl užpuolimo metu patirtų traumų.
 
 
  

Žymos: Anglija, Nusikaltimai, Holokaustas, Derbis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.