Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-10

Dėl gręsiančio pavojaus, princui sustiprintas saugumas

  
Dėl gręsiančio pavojaus, princui sustiprintas saugumas
© bns.lt
Tėvai negali būti ramūs net ir leisdami sūnų į privačią mokyklą.
Įspėjimas suteikiamas asmeniui pripažinusiam, kad įvykdė nusižengimą.

Neteisėtai į mokyklą Londone, kur mokosi ketverių princas George'as, patekusią moterį britų policija įspėjo dėl sukeltų nepatogumų.

40 metų moteris, kurios policija neįvardijo, buvo sulaikyta, kai neteisėtai rugsėjo 12 d. pateko į privačią „Thomas's“ mokyklėlę Batersyje.
Ji sutiko su įspėjimu dėl sukeltų nepatogumų mokyklos teritorijoje, pranešime sakė Londono policija.
 
Įspėjimas suteikiamas asmeniui pripažinusiam, kad įvykdė nusižengimą, taip abi pusės išvengia teismo proceso, tačiau įspėjimas lieka asmens charakteristikoje.
 
Incidentas įvyko George'ui pradėjus lankyti mokyklą.
 
George'as, trečias žmogus eilėje į Britanijos sostą, po savo tėvo Kembridžo kunigaikščio Williamo ir senelio princo Charleso.
 
Policija sako, kad pastarasis incidentas privertė peržvelgti su mokykla sutartas priemones jaunojo princo saugumui užtikrinti.
 
Būsimas monarchas mokykloje, kur metai kainuoja 17,6 tūkst. svarų (19,2 tūkst. eurų), žinomas George'o Cambridge'o vardu.
Rugsėjo 15 dieną bulvarinis laikraštis „The Sun“ skelbė, kad įsibrovėlė yra 40-ties Louise Chantry, bedarbė holistinės terapijos gydytoja.
 
„Ji nebūtų pakenkusi George'ui, jis būtų buvęs saugus su ja. Ji tik labai myli karališkąją šeimą ir vaikus“, – laikraštyje cituojama L.Chantry 75 metų motina Rhona Crawford.
 
R.Crawford sakė, kad jos dukrai princo Williamo, jo žmonos Kate ir jų vaikų George'o ir Charlottes šeima „yra šeimos idealas, kokio ji pati norėtų“.
 
L.Chantry motina sakė, kad jos dukros susidomėjimas jaunesniaisiais karališkosios šeimos nariais panašus į visuomenės meilę velionei princesei Dianai, kuri žuvo 1997 metais.
 
 
 
 
  

Žymos: Mokykla, Saugumas, Princas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienas žvejys pasakoja kitam:
– Aš vakar susapnavau tokį nuostabų sapną!
– Na, papasakok.
– Sapnuoju, kad sėdžiu valtyje vidury ežero, o šalia manęs jauna nuoga mergina.
– O kaip toliau?
– Tada aš užmečiau meškerę ir pagavau didžiulį karpį!