Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-02-11

Dėl įtartino automobilio prie BBC uždarytos metro stotys

  
Dėl įtartino automobilio prie BBC uždarytos metro stotys Netoli BBC miestelio stovėjęs įtartinas automobilis sukėlė Londono gyventojų paniką.

Dvi vakarų Londono metro stotys buvo uždarytos, kilus baimei dėl visuomenės saugumo. Netoli BBC žiniasklaidos miestelio pastebėtas įtartinas automobilis privertė susirūpinti aplinkinius ir pareigūnus.

Vasario 11 d. rytą Skotlandjardui buvo pranešta apie įtartina automobilį, stovintį Wood Lane gatvėje. Atvykus pareigūnams Wood Lane bei White City stotys buvo uždarytos, o teritorija aptverta policijos juostomis.
Abi stotys nedirbo apie valandą, kol pareigūnai apžiūrinėjo teritoriją. Įvykio liudininkai socialiniuose tinkluose stebėjosi išvydę tiek daug pareigūnų vienoje vietoje. Vienas iš įvykio liudininkų savo Twitter paskyroje rašė: „Dar nesu matęs tiek daug policijos. Visas Wood Lane‘as uždarytas ir saugomas“.
 
Skotlandjardas nepranešė ar įvykio vietoje rasta pavojų visuomenei keliančių daiktų. Tačiau informavo, jog skambučio buvo sulaukta apie pusę 8 ryto, piko metu. Pareigūnai nesuėmė nei vieno įtariamojo, tačiau kol kas nepalieka įvykio vietos.
 
 
  

Žymos: Londonas, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“