Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   metro.co.uk.   |   2015-10-27

Dėl kompaniją sužlugdžiusios internetinės atakos suimtas paauglys

  
Dėl kompaniją sužlugdžiusios internetinės atakos suimtas paauglys Incidento metu pavogta tūkstančių „TalkTalk” klientų asmeninė informacija.
Mes žinome, kad tūkstančiai mūsų klientų pastarosiomis dienomis patyrė daug nerimo.

Po to, kai Jungtinėje Karalystėje (JK) populiari telefono ryšio ir interneto paslaugas tiekianti kompanija „TalkTalk“ patyrė milijonų klientų informaciją atskleidusią kibernetinę ataką, policija paskelbė suėmusi įtariamąjį, - pranešė naujienų portalas metro.co.uk.

Kaip teigė Metropolitano policijos atstovas, pareiškus įtarimus dėl internetinio nusikaltimo, pirmadienį Šiaurės Airijoje buvo suimtas 15-metis.
„Vykdant tyrimą dėl spalio 21 d. internetinio įsilaužimo į „TalkTalk” sistemą, šiandien apie 16.20 val. Šiaurės Airijos policijos pareigūnai, kartu su Metropolitano policijos kibernetinių nusikaltimų skyriaus detektyvais, apieškojo namą Antrimo grafystėje. Suimto paauglio apklausa tęsiama policijos nuovadoje”, - pranešė Scotland Yardas.
 
Pasinaudodama proga „TalkTalk” kompanija išplatino dar vieną viešą klientų atsiprašymą.
 
„Mes žinome, kad tūkstančiai mūsų klientų pastarosiomis dienomis patyrė daug nerimo. Norėtume dar kartą pabrėžti, kad darome viską, kad užtikrintume jūsų asmeninių duomenų saugumą”, - sakė kompanijos atstovas spaudai.
 
 
 
  

Žymos: kibernetinė ataka

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.