Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-15

Dėl lietuvės prostitutės britas suplanavo žmonos nužudymą

  
Dėl lietuvės prostitutės britas suplanavo žmonos nužudymą Įsimylėjęs 28-erių Ugnę Čekavičiūtę britas žmonai bandė užsakyti samdomą žudiką.
Per penkerius metus trukusią draugystę prodiuseris lietuvei pirko prabangias dovanas ir nuolat melavo žmonai.

Buvęs televizijos serialo „The Bill“ prodiuseris įkalintas 17 metų už tai, jog suplanavo nužudyti savo žmoną ir apsigyventi su bordelyje sutikta lietuve.

Davidas Harissas samdomam žudikui pasiūlė 200 tūkst. svarų sterlingų, kad šis nužudytų jo žmoną. Vyras norėjo paveldėti jos turtą, parduoti namą bei susieti gyvenimą su 40-čia metų jaunesne Ugne Čekavičiūte.
Per penkerius metus trukusią draugystę prodiuseris lietuvei pirko prabangias dovanas ir nuolat melavo žmonai. Buvusi krepšinio žaidėja taip apsuko britui galvą, kad šis surezgė velnišką planą. Samdomu žudiku apsimetė pareigūnas, kuris suėmė britą su pinigais. Pastarasis teigė neplanavęs žmonos mirties, tiesiog bendravęs su samdomu žudiku, nes aiškinosi detales savo būsimai knygai apie paslaptingą žmogžudystę.
 
Teisėjas nepasigailėjo vyro ir teigė, kad jis bandė atsikratyti žmona, nes ši tapo nebenaudinga. Be to, siekė pasipelnyti iš jos mirties.
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Žmogžudystė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gyvenimo aprašymo skiltyje „šeiminė padėtis“ Jonas visada rašydavo: „Be išeities“...