Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-18

Dėl patyčių mokykloje nusižudė lenkė paauglė

  
Dėl patyčių mokykloje nusižudė lenkė paauglė
© Facebook.com
Imigrantė atėmė sau gyvybę mokyklos, kurioje patyrė patyčias, tualete.
Jauna mergina metus iki savižudybės pasakojo tėvams, kad mokykloje iš jos juokiamasi. Kitos moksleivės ją apstumdo bei vadina „kvaila lenke“ ir siūlo važiuoti į savo šalį.

16-metė imigrantė, patyrusi patyčias mokykloje, atėmė sau gyvybę. Merginos kūnas rastas mokyklos tualete.

Jungtinėje Karalystėje besimokiusi paauglė išgyveno bendraamžių neapykantą dėl to, kad ji buvo kitatautė. Metus iki savižudybės mergina pasakojo tėvams, kad mokykloje iš jos juokiamasi. Kitos moksleivės ją apstumdo bei vadina „kvaila lenke“ ir siūlo važiuoti į savo šalį.
Merginos mama įsitikinusi, kad dukters didžiausia problema buvo ne nacionalizmas, o patyčios. Savo vaikinui lenkė skundėsi, kad iš jos juokiamasi, o į tai ji skausmingai reaguojanti. Mirusioji keletą kartų susižalojo save po skaudžių komentarų jos atžvilgiu.
 
Naktį prieš lemtingą įvykį lenkė paklausė savo vaikino, ką šis darytų, jei ji pakeltų prieš save ranką. Tačiau šio klausimo paauglys nevertino rimtai ir manė, kad mergina tiesiog nusiminusi. Anksčiau, išgirdusi, kad mokykloje sklinda gandai apie porelės skyrybas, savo vaikinui lenkė užsiminė nusižudysianti.
 
Savižudybės dieną mergina paskambino tėčiui ir verkdama sakė turinti bėdų mokykloje, tačiau jis nesuprasiąs. Tėvas patarė dukrai nueiti į mokyklą, o problemas aptarti vakare, po pamokų.
 
Nors įvykį nuo pernai tiriantys pareigūnai patvirtino savižudybę, kaip mirties priežastį, tyrimas vis dar tęsiamas. Ieškoma bendramokslių, kurie galėjo paskatinti imigrantę atimti sau gyvybę.
 
 
  

Žymos: imigracija, savižudybė, Patyčios

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu per ginčą gimsta pasiūlymas išgerti, vadinasi, ginčas dar nebaigtas.