Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-11-09

Didžiulis gaisras „Morrisons“ parduotuvėje: atvyko 50 gelbėtojų

  
Didžiulis gaisras „Morrisons“ parduotuvėje: atvyko 50 gelbėtojų
© Twitter.com
Į įvykio vietą buvo išsiųsta 12 ugniagesių-gelbėtojų automobilių
Laimei, niekas nebuvo sužeistas.

Didelis gaisras, prasidėjęs be priežiūros paliktoje gruzdintuvėje „Morrisons“ parduotuvėje, suniokojo Folkstone esantį prekybos centrą. Net 50 ugniagesių-gelbėtojų ketvirtadienio rytą kovojo su pastato stogą apėmusiais ugnies liežuviais.


Į įvykio vietą, kaip rašo Metro.co.uk, buvo išsiųsta 12 ugniagesių-gelbėtojų automobilių. Pareigūnų teigimu, ugnis įsiplieskė parduotuvėje esančioje kavinėje ir netrukus išplito po visą pastatą.
„Kelias šalia parduotuvės uždarytas, įvykio vietoje dirba būrys ugniagesių-gelbėtojų, taip pat yra greitosios medicininės pagalbos automobilis. Įgriuvo pastato stogas, nuo jo krito plytelės. Aplink prekybos centrą tvyrojo karštis, – sakė 21-erių Bradas Hodgkinsonas, statybininkas iš Hawkinge. – Laimei, niekas nebuvo sužeistas. Liepsnos pastatą apėmė labai greitai, tad situacija galėjo būti blogesnė.“
 
Ugnis apgadino tris ketvirtadalius pastato, pranešė Kento ugniagesiai-gelbėtojai. Iš gaisravietės vis dar kyla pavojingi dūmai, tad aplinkiniams gyventojams specialistai pataria neatidarinėti langų ir durų.
 
 
 
  

Žymos: Gaisras, Morrisons, folkstone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sušlapinsi kojas – atsisakys gerklė, „sušlapinsi“ gerklę, atsisakys kojos.