Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-11-22

Drąsus praeivis sulaikė mopedu važiuojančius plėšikus

  
Drąsus praeivis sulaikė mopedu važiuojančius plėšikus
© youtube.com kadras
Vyras sulaikė sprunkančius plėšikus.
Tokių nusikaltimų skaičius Londone pastaruoju metu išaugo

Šiaurės Londone viena moteris per kelias sekundes patyrė visą puokštę emocijų: iš pradžių ją apiplėšė du mopedu važiuojantys plėšikai, o netrukus, drąsaus praeivio dėka, ji atgavo prarastus daiktus.

Visa tai įvyko Islington’o savivaldybės teritoriją, o nusikaltimą ir jo atomazgą užfiksavo greta važiuojančiame automobilyje įrengtas vaizdo registratorius.
Anot įrašą paskelbusio asmens, nusikaltimas įvykdytas praėjusį sekmadienį, lapkričio 19-ąją. Jame matyti, kaip prie šaligatviu einančios moters prisiartina mopedas, o ant galinės jo sėdynės įsitaisęs asmuo griebia rankinę ir plėšikai nurūksta.
 
Abstulbusi auka tik pavymui stebi nuvažiuojančius piktadarius.
 
Tačiau vos po kelių sekundžių į gatvės važiuojamąją dalį išbėga vyras, kuris staigiu veiksmu griebia motorolerio keleivį ir nutempia jį nuo sėdynės ant asfalto. Šis paleidžia pagrobtąjį rankinuką ir nuskuodžia pas bendrininką.
 
„Neįtikėtina drąsa“, – komentuoja situaciją automobilio vairuotojas.
Apie įvykį pranešta policijai.
 
Tokių nusikaltimų skaičius Londone pastaruoju metu išaugo. Reaguojant į tai sostinės valdžios atstovai net inicijavo draudimą, kuris neleistų kai kuriose Londono dalyse motoroleriais vežti keleivius ant galinės motorolerių sėdynės.
 
  

Žymos: Islingtonas, Apiplėšimas, drąsa, Šiaurės Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...