Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-09-22

Du drąsūs britai išgelbėjo purve skęstantį žveją

  
Du drąsūs britai išgelbėjo purve skęstantį žveją Žveją gelbėję A. Simpsonas ir D. Ansellis dumblą kasė plikomis rankomis.

Šeštadienio popietę Essexo pakrantėje įvyko neįprasta gelbėjimo operacija. Dumble įklimpusiam 63-ejų žvejui į pagalbą atskubėję netoliese dirbę Aaronas Simpsonas ir Danas Ansellis plikomis rankomis traukė įklimpusį vyrą, - pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.

Tollesbury pakrantėje žvejojęs Steve’as Thompsonas iki juosmens įklimpo į dumblą ir niekaip negalėjo pasiekti mobiliojo telefono bei išsikviesti pagalbos. Laimei, netoliese dirbusiems darbininkams prireikė metalo pjūklo, tad jie nuėjo pasiteirauti ar netoliese žvejoję S. Thompsonas tokio daikto neturi. Netrukus žaaiškėjo, kad žvejys yra įklimpęs ir negali pajudėti.
„Pradėjome kasti, vienu metu net buvo apėmusi panika, juk niekam nesmagu matyti skęstantį žmogų. Vyriškis purve išstovėjo kelias valandas ir buvo visiškai išsekęs. Tačiau labai ramus. Turbūt mes nervinomės daugiau ne jis.“, - teigė vyrą išgelbėję darbininkai.
 
Galiausiai 27-erių D. Anselliui pavyko prisikasti iki vyro kojų ir iškelti jas į paviršių. Gelbėjimo operacijai vyrai panaudojo virvę, kuria aprišo įklimpusio vyro juosmenį ir medinę lentą, ant kurios vyras galėjo užsiropšti, kad nebeklimptų giliau.
 
„Tą akimirką mums taip palengvėjo. Bet iškvietėme gaisrininkus ir greitosios pagalbos gydytojus, nes žinojome, jog tą vietą greit užlies vanduo.“, - teigė D. Ansellis.
 
Į įvykio vietą prieš pat atslenkant vandeniui atvykusi gaisrininkų komanda užbaigė gelbėjimo operaciją. Vyrą apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai, tačiau fizinių sužeidimų žmogus nepatyrė.
 
 
  

Žymos: pagalba, Žvejys, Essex, Tollesbury

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Eina rusas ir lietuvis per dykumą. Žiūri – džino lempa. Pabarškina į ją, išlenda pats džinas ir sako:
– Išpildysiu jums po norą.
Žinoma, rusas nori daug daug pinigų, o lietuvis – daug daug lašinių.
Eina rusas pilnom kišenėm pinigų, o lietuvis kemša ir kemša tuos lašinius ir siūlo rusui:
– Padarom turgų.
Rusas sutinka. Papjausto lietuvis plonom riekelėm lašinius ir laukia pirkėjų. Prieina rusas ir klausia:
– Kiek kainuoja viena riekelė?
– 6000 eurų, – atsako lietuvis.
– Taip brangiai? –nori derėtis rusas.
Lietuvis:
– Pavaikščiok po turgų, gal pigiau rasi.