Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-09-09

Du metus draugavusi su vaikinu, sužinojo, kad jis - mergina

  
Du metus draugavusi su vaikinu, sužinojo, kad jis - mergina Moteris vaikinu apsimetinėjusią buvusią sraugę padavė į teismą.

Chesterio Karūnos teisme teisiama 25-erių moteris, kuri apsimetė esanti vyru bei su savo drauge turėjo lytinių santykių. Auka net du metus manė, jog bendrauja ir santykiauja su populiariame socialiniame tinkle sutiktu vaikinu, - pranešė portalas telegraph co.uk.

Viskas prasidėjo dar 2011-aisiais, kai vaikinas vardu Kye Fortune pakvietė ją „Facebook” socialiniame puslapyje tapti draugais. Tiesa, jie bendravo tik internetu bei telefonu, nes Kye teigė, jog gydosi nuo smegenų vėžio ir jaučiasi nepakankamai stiprus, kad galėtų atvykti į pasimatymą.
„Jis nuolatos kartojo, kad aš jam padėjau įveikti ligą. Teigė, jog tai yra ženklas ir mes turėtume susituokti, susilaukti vaikų ir mes iš tiesų tai ketinome padaryti“, - teisme pasakojo nukentėjusioji.
 
Tuo metu nukentėjusiosios gyvenime atsirado ir dar vienas žmogus, 25-erių mergina vardu Gayle Newland. Moterys tapo geromis draugėmis, be to, jos turėjo ir bendrą pažįstamą „Kye”, kuris iš tikrųjų ir buvo G. Newland.
 
Po kurio laiko nukentėjusioji mergina ir „Kye“ nusprendė susitikti. Pasimatymą jie paskyrė Chesterio viešbutyje.
 
Nuvykus į sutartą vietą, viešbučio kambaryje moteris buvo nustebinta to, ką išvydo. Lova buvo nuklota rožių žiedlapiais ir „Hello Kitty“ pliušiniais žaislais. Tuo metu jos „mylimasis“ buvo duše, o jai buvo pasakyta užsidėti akių raištį, nes „Kye“ neva gėdijosi pooperacinių randų nusėtos galvos.
 
Moteris užsidėjo akių raištį ir laukė ateinančio „Kye“. Poros „aklas“ susitikimas baigėsi seksu, tam G. Newman panaudojo varpos imitaciją. Tai buvo ne vienintelė intymi poros akimirka. Bjauri tiesa išaiškėjo po lemtingo susitikimo nukentėjusiosios bute.
 
„Tuo metu, kai mes mylėjomės, paliečiau jo galvą, tačiau nieko neužčiuopiau, neatrodė, jog jam būtų daryta operacija. Pasijutau nekaip“, - teigė nuketėjusi. Nusėmusi akių raištį ji išvydo savo „gerą draugę“ G. Newman.
„Aš tiesiog negalėjau tuo patikėti, negalėjau.“, - pasakojo moteris.
 
Teismo procesas dar nebaigtas.
  

Žymos: Teismas, Apgavystės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sekmadienio popietė. Turtingo Anglijos lordo dvaras. Seras sėdi fotelyje, skaito laikraštį. Įeina tarnas.
– Sere, gal būtų galima įsipilti stiklinę vandens iš grafino?
Lordas, nepakeldamas akių nuo laikraščio:
– Žinoma, Džonai, prašom.
Tarnas įsipila ir išeina su stikline. Po kiek laiko grįžta:
– Sere, gal būtų galima įsipilti dar vieną stiklinę vandens?
– Žinoma, gali įsipilti.
Tarnas vėl įsipila ir išeina. Po kiek laiko vėl grįžta:
– Sere, gal būtų galima įsipilti dar vieną stiklinę vandens?
– Prašau. Tik, Džonai, kam tau tiek vandens?
– Gaisras, sere.