Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-07-28

Dvigubas išprievartavimas: mergaitę išniekino net ją gelbėjęs vyras

  
Dvigubas išprievartavimas: mergaitę išniekino net ją gelbėjęs vyras
© Pexels nuotr.
Paauglė patyrė ne tik fizinį bei seksualinį smurtą, bet ir didžiulius emocinius išgyvenimus.
Po pirmojo išprievartavimo mergaitė ieškojo stabdydama automobilius ir vienam iš jų sustojus įlipo vidun

Birminghame per vieną vakarą dukart išprievartauta nepilnametė – po pirmojo išniekinimo pagalbos ieškojusia mergaite pasinaudojo ir jos gelbėtojas.

Du vyrai 15-metę mergaitę Birminghame išprievartavo antradienio vakare, laikotarpyje tarp maždaug 19 valandos iki pusiaunakčio.
Pirmasis užpuolimas įvykdytas Witton’o geležinkelio stoties teritorijoje. Nepilnametę nuošalioje vietoje užpuolė nepažįstamasis, kuris ją išprievartavo. Netrukus po to mergaitė išbėgo prie greta esančio kelio ir ėmė ieškoti pagalbos stabdydama pravažiuojančius automobilius.
 
Vienam iš jų sustojus paauglė įlipo vidun. Tačiau užuot sulaukusi pagalbos paauglė nukentėjo dar kartą – vairuotojas ją taip pat išprievartavo.
 
Tik grįžusi namo mergaitė iš karto susisiekė su policija ir papasakojo, kas įvyko. Abu jos užpuolimai kol kas nesiejami tarpusavyje, pradėtas tyrimas dėl atskirų išprievartavimo atvejų.
 
Pirmasis įtariamasis apibūdinamas kaip maždaug 20 metų azijiečių kilmės, liekno kūno sudėjimo vaikinas rudomis akimis, užpuolikas tą vakarą buvo apsirengęs sportiniu kostiumu ir avėjo sportinius batelius. Antrasis apibūdinamas taip pat kaip panašaus amžiaus azijiečių kilmės vyras, tačiau šis buvo gerokai stambesnis, su griežtų formų barzda, vilkėjo mėlyną bliuzoną bei tokios pat spalvos džinsus.
 
Policija bando surasti įtariamuosius, specialiai apmokyti pareigūnai dirba su nukentėjusiąja, kuri patyrė ne tik fizinį bei seksualinį smurtą, bet ir didžiulius emocinius išgyvenimus.
 
„Darome viską, kad šio siaubingo įvykio kaltininkai būtų surasti ir sulauktų teisingumo“, – sakė Birminghamo policijos atstovas Ton’is Fitzpatrick’as.
  

Žymos: Birminghamas, Nusikaltimai, Išprievartavimas, Paauglė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****