Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2016-04-06

Ekstremistai kalėjime įvedė savo tvarką

  
Ekstremistai kalėjime įvedė savo tvarką
© pixabay.com
Musulmonai kalėjime nustatė savo taisykles.

Jungtinėje Karalystėje nuteisti radikalių pažiūrų musulmonai įvedė savo taisykles laisvės atėmimo vietoje – teigiama, jog kiti kaliniai privalo laikytis šariato.

Šaltiniai iš kalėjimų sąjungos teigia, kad musulmonai visiškai perėmė viso bloko kontrolę Gartree kalėjime, esančiame Leicestershire grafystėje. Ši įkalinimo įstaiga priskiriama B kategorijai – antrajai pagal griežtumą, čia bausmę šiuo metu atlieka apie 700 kalinių.
Dalis iš jų – radikalių pažiūrų musulmonai, kurie kalėjime verčia į islamą atsiversti kito tikėjimo kalinius, o nepaklusniesiems grasina smurtu. Jie esą perėmė viso bloko kontrolę, ir kitatikiams į jį įžengti draudžia.
 
Kito tikėjimo kaliniams taip pat draudžiama duše maudytis nuogiems, o kamerose nuo sienų liepta nukabinti plakatus su pusnuogėmis merginomis – visa tai draudžia šventasis islamo įstatymas šariatas.
 
Šaltinio teigimu, nemažai kalinių prašosi perkeliami į kitus blokus, mat jaučia didžiulį spaudimą atsiversti į islamą ir yra nuolat bauginami.
 
Neseniai skelbta, jog JK kalėjimuose šiuo metu kali apie 1000 į ekstremizmą linkusių asmenų, jie laisvės atėmimo vietose buriasi į grupuotes, kurias kai kurie politikai pavadino „terorizmo akademijomis“.
  

Žymos: Musulmonai, kalėjimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du girtuokliai dalyvauja savo sugėrovo laidotuvėse. Vienas sako kitam:
– Tu tik pažiūrėk, Vasia geriau už mus atrodo!
– O tai ko tu nori - jis jau tris dienas negeria!