Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-10-08

Evakuota Eustono stotis

  
Evakuota Eustono stotis
© Behul Twitter
Metro stotyje kilo sumaištis.

Šeštadienio popietę, panašiu laiku, kuomet įvyko incidentas Pietų Kensingtone su mašina užlėkusia ant šaligatvio, buvo evakuota Eustono metro stotis dėl saugumo sutrikimų.

Socialiniuose tinkluose informaciją besidalinantys keleiviai sakė, kad netikėtai pasigirdo pavojaus aliarmas ir buvo visiems liepta palikti metro stotį. Žmonių buvo labai daug, nes savaitgaliais čia praeina milžiniški keleivių srautai. Pasak keleivių, jie nėra gyvenime patyrę tokio siaubo, visi rėkė, bėgo, lipo vieni kitiems per galvas.
Tuoj pat įvykio vietoje pasirodė policija, visi įėjimai ir išėjimai buvo uždaryti.
 
Buvo iškviesti ginkluoti pareigūnai bei išminuotojai, nes galimai gautas pranešimas, kad stotyje gali būti bomba.
 
Visgi, vėliau policija informavo, kad ši situacija nėra siejama su terorizmu ir jokio pavojaus žmonėms nebėra. Patikrinus visas erdves nieko keisto ar galinčio kelti nerimą stotyje rasta nebuvo.
 
 
 
  

Žymos: Metro, Pavojus, Evakuacija, Euston, sumaištis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.