Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-03-28

Gedima pasilinksminimų parke žuvusios mergaitės

  
Gedima pasilinksminimų parke žuvusios mergaitės Mergaitė mirė dėl daugybinių kūno sužalojimų.

Siaubingą netektį išgyvenantys tėvai paviešino mergaitės, kuri Velykų savaitgalį apsilankiusi pramogų parke žuvo stipriam vėjui nupūtus pripučiamą pilį, nuotrauką.

„Tiesa” primena, kad septynmetė Summer Grant iš Norwicho šeštadienį šokinėjo ant pripučiamos pilies, kai stipraus vėjo gūsiai pakėlė ir nunešė prie žemės nepririštą vaikams skirtą pramogą.
 
Sekmadienį atliktas vaiko skrodimas konstatavo faktą, kad mergaitė mirė dėl daugybinių kūno sužalojimų, - skelbė standard.co.uk
 
„Summer buvo šviesus ir mylimas vaikas. Tokia neteisybė, kad jos gyvenimas buvo nutraukas. Mūsų širdys yra visiškai sudaužytos”, - sakė gedinti mergaitės močiutė Cara Blackie.
 
Tuo tarpu mergaitės tėvas teigė, kad niekada net nedrįso pagalvoti, kad „mūsų angelas gali būti atimtas”. „Niekada nepagalvojau, kad mes pergyvensime mūsų mažąją dukrą. Nežinau, kaip reikės atsigauti”, - sakė Lee Grantas.
Tuo tarpu detektyvai tęsia tyrimą dėl vaiko žūties ir liudininkų prašo nedelsiant susisiekti. Ypač ieškomi šeštadienį parkę lankęsi ir pasilinksminimų parką filmavę žmonės. Liudininkų prašoma susisiekti telefonu tiesiogiai su Esekso policija arba el.paštu [email protected]
 
 
  

Žymos: Nelaimė, Vaiko mirtis, Norwichas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kas yra blogiau už dramblį porceliano parduotuvėje?
– Ežys prezervatyvų fabrike!