Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lincolnshirelive.co.uk   |   2018-03-10

Girtas avariją sukėlęs lietuvis policiją pasitiko klūpėdamas

  
Girtas avariją sukėlęs lietuvis policiją pasitiko klūpėdamas
© Google Street View nuotr.
Šioje Spalding'o gatvėje girto lietuvio vairuojamas BMW rėžėsi į medį.
Liudininkų teigimu, policininkus jis pasitiko garsiai šaukdamas, o kartu su juo važiavęs vyras gulėjo ant gatvės asfalto

Neblaivus prie BMW vairo sėdęs, jo nesuvaldęs ir Rytų Anglijos miesto gatvėje avariją sukėlęs lietuvis po įvykio rastas atsiklaupęs ir maldaujantis neatimti iš jo teisės vairuoti.

Deja, šią savaitę Bostono magistratų teismas 28 metų Raimondo Raudonio maldų neišklausė – jam uždrausta 20 mėnesių sėsti prie automobilio vairo, skirta 320 svarų sterlingų bauda bei nurodyta padengti beveik 120 £ siekiančias teismo išlaidas.
Lietuviui tokia bausmė skirta už praėjusių metų spalio 15-ąją Spalding'o mieste sukeltą avariją, vairavimą neblaiviam ir neturint tam teisės.
 
Tą sekmadienį neblaivus vyras sėdo prie BMW vairo ir Edward Road gatvėje (teismui nurodyta, kad jis gyvena toje pačioje gatvėje) rėžėsi į medį.
 
Po pranešimo apie įvykį į jo vietą netrukus atskubėjo policijos pareigūnai, kurie rado R. Raudonį klūpintį vidury važiuojamosios dalies. Liudininkų teigimu, policininkus jis pasitiko garsiai šaukdamas.
 
„Noriu laikyti teorijos egzaminą. Noriu vairavimo teisių. Aš girtas ir aš vairavau“, – rėkė lietuvis, o kartu su juo važiavęs vyras gulėjo ant gatvės asfalto, pasakojo liudininkai.
 
Vairuotojas nugabentas į ligoninę girtumui nustatyti, jo organizme net ir praėjus 3 valandoms po avarijos aptikta beveik dvigubai didesnė alkoholio koncentracija nei vairuotojams leidžia Anglijos ir Velso teisė.
 
Be to paaiškėjo, kad R. Raudonis neturi galiojančio vairuotojo pažymėjimo, tik parengiamąjį (provisional) dokumentą.
Kaip lengvinančią aplinkybę teismas laikė tai, kad jaunas vyras visiškai pripažino savo kaltę, nors turėjo galimybę tai slėpti – įvykio metu niekas jo prie vairo nematė.
 
Lietuvis teismui aiškino, kad tuo metu išgyveno „labai tamsų savo gyvenimo laikotarpį“, o prieš avariją alkoholio nevartojo – tik gydytojo jam paskirtus receptinius vaistus depresijai gydyti.
 
  

Žymos: Avarija, Rytų Anglija, Anglijos lietuviai, neblaivūs vairuotojai, bmw, spaldingas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi draugės:
– Tavo jaunikis labai nekultūringas. Kol tu su juo kalbėjaisi, jis nusižiovavo 15 kartų.
– Jis nežiovavo, o bandė man atsakyti.