Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Metropolitan police   |   2017-04-17

Girtas vairuotojas Šv.Velykų savaitgalį įlėkė į Temzę

  
Girtas vairuotojas Šv.Velykų savaitgalį įlėkė į Temzę
© Metropolitan police
Vairuotojas numušė apsauginį barjerą ir pakibo ant krantinės.
Į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai ir medikai, vairuotojas suimtas už vairavimą išgėrus.

Šventinį savaitgalį įtariamai neblaivus vairuotojas Londone įvairavo automobilį į Temzę. Transporto priemonė pavojingai pakibo ant krantinės, tačiau aukų išvengti pavyko.

Policija išplatino pranešimą su nuotrauka, kurioje matomas ant krantinės pavojingai kybantis automobilis, priekiu paniręs į upės vandenį. Šeštadienį į Londono Isleworth rajoną buvo iškviesti paramedikai, ugniagesiai bei policija.
Įvykio vietoje suimtas vairuotojas, kuris, įtariama, buvo neblaivus. Vyras uždarytas į areštinę. Policijos atstovas pranešė, kad per avariją niekas nenukentėjo. Vairuotojas išvengė net sužeidimų.
 
„Šeštadienį, apie 16:15 vietos laiku gavome iškvietimą dėl nelaimės kelyje. Automobilis numušė apsauginę gatvės tvorelę ir ėmė keistai manevruoti. Galiausiai prarado kontrolę ir pakibo ant krantinės. Į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai ir medikai, vairuotojas suimtas už vairavimą išgėrus“, - skelbė policija.
 
 
  

Žymos: Avarija, Nelaimės, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.