Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-09-26

Greta švietimo įstaigų – kanapių „miškas“

  
Greta švietimo įstaigų – kanapių „miškas“
© Met Police nuotr.
Policija vis dar aiškinasi, kas išaugino šią stadiono dydžio kanapių plantaciją.
Aptikta kanapių plantacija bus sunaikinta, policija vis dar ieško šios plantacijos savininkų.

Ketvirtadienio rytą Kingston upon Thames rajone buvo aptiktas kanapių „miškas“. Nelegalių B klasės narkotikų plantacija prilygsta futbolo stadiono dydžiui, nors, pasak naujienų portalo bbc.co.uk, policijos pareigūnams gautame pranešime-skunde buvo paminėti vos keli „kanapių krūmai“.

Kai kurie kanapių krūmai, policijos pareigūnų teigimu, siekia net pusantro metro aukštį.
„Teritorija, kurioje augo kanapės, buvo futbolo aikštės dydžio, – dėstė policijos pareigūnė Sarah Henderson. – Plantacija atrodė lyg nedidelis kalėdinių eglučių miškas. Čia net buvo pastatyta nedidelė pavėsinė.“
 
Tam, kad aptikti kanapių plantaciją, reikia paėjėti bent 20 minučių laukais, tačiau ji yra gyvenamųjų rajonų ir švietimo įstaigų apsuptyje. Aptikta kanapių plantacija bus sunaikinta, policija vis dar ieško šios plantacijos savininkų.
 
Jungtinėje Karalystėje yra nelegalu vartoti, tiekti ar auginti kanapes. Už kanapių auginimą ir pardavimą gresia iki 14 metų kalėjimo ir neriboto dydžio bauda. Nors kanapės neretai yra naudojamos medicininiais tikslais, Jungtinės Karalystės valdžia neketina legalizuoti kanapių.
 
 
  

Žymos: Narkotikai, kanapės, policija , Nelegalu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...