Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Mirror.co.uk   |   2016-01-27

Į laisvę išleisto dvigubo žudiko tapatybė nebus atskleista

  
Į laisvę išleisto dvigubo žudiko tapatybė nebus atskleista Nusikaltėlis didžiąją savo gyvenimo dalį kentėjo nuo rimtų prichinių sutrikimų.

Siaubingą nusikaltimą įvykdęs žudikas laimėjo teismą, kurio sprendimu jam bus suteikta galimybė naują gyvenimą pradėti anonimiškai.

Aukščiausiojo teismo sprendimu, už dvi žmogžudystes prichiatrinėje ligoninėje ilgus metus gydytas žudikas į laisvę išleistas su nauju vardu ir pavarde, - pranešė mirror.co.uk.
Nusikaltėlis, kuris teisme buvo vadinamas tiesios „C”, didžiąją savo gyvenimo dalį kentėjo nuo rimtų prichinių sutrikimų. Iš prichiatrijos ligoninės į penktąją dešimtį įžengęs vyras buvo išleistas praėjusių metų spalį.
 
Nors dvigubos žmogžudystės bylą sprendęs teisėjas nusikaltimą pavadino „siaubingu” ir teigė, kad tai sukėlė „neįtikėtinai didelį stresą aukų šeimoms”, tačiau Aukščiausiojo teismo prezidento pavaduotoja Brenda Hale teigė, kad „garantuoti anonimiškumą šiuo atveju yra būtina”.
 
„Atskleidus C. Tapatybę kiltų labai realus pavojus, kad pažanga, kurią jis padarė ilgus metus gydomas psichiatrinėje ligoninėje sukeltų pavojų jo reintegracijai į visuomenę”, - teigė B. Hale.
 
  

Žymos: Aukščiausiasis teismas, Dviguba žmogžudystė, psichinė sveikata

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyriausiasis gydytojas klausia uždususio paciento:
– Todėl, kad seselė pasakė: „Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia…“
– Na ir kas? Tai tiesa.
– Taip, taip. Bet ji pasakė ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!