Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lincolnshireecho.co.uk   |   2017-01-06

Imigrantę nužudęs britas likusį gyvenimą praleis kalėjime

  
Imigrantę nužudęs britas likusį gyvenimą praleis kalėjime Moteris į JK atvyko ieškoti geresnio gyvenimo, bet sulaukė liūdnos lemties.
Po nusikaltimo našlaičiais liko du mažamečiai moters vaikai.

Jaunas vyras, Rytų Anglijoje nužudęs šiame regione dirbusią imigrantę, nutesitas laisvės atėmimo bausme iki gyvos galvos.

Penktadienį Lincolno karūnos teismas paskelbė, kad 29 metų Casey Scottas įkalinamas visam likusiam gyvenimui. Ši bausmė jam skirta už 28 metų Lenutos Haidemac nužudymą.
Negyvos moters kūnas aptiktas Skegnesso mieste esančiame bute praėjusių metų liepos pabaigoje. L. Haidemac paskutinį kartą buvo pastebėta liepos 20-ąją būtent prie šių patalpų, liudininkai teigė, kad ji buvo apsirengusi suknele ir avėjo aukštakulnius.
 
Dvi dienas iš jos žinios nesulaukę artimieji dėl paieškos kreipėsi į policiją – velionei nebuvo būdinga vėluoti ar neatsakyti į skambučius. Aptikus palaikus netrukus buvo sulaikytas ir įtariamasis C. Scottas, jo kaltė visiškai įrodyta. Nužudymo motyvai neskelbiami.
 
L. Haidemac iš Rumunijos į Jungtinę Karalystę atvyko 2015 metais, apsigyveno Lincolno mieste bei įsidarbino namų tvarkytoja. Ji taip pat dažnai lankydavosi Skegnesse bei Bostone.
 
Po šio nusikaltimo našlaičiais liko du mažamečiai jos vaikai.
 
 
  

Žymos: Rytų Anglija, Imigrantai, Žmogžudystė, lenuta haidemac

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Niekas taip negadina taikinio, kaip šūvis.