Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   peterboroughtoday.co.uk   |   2018-10-23

Imigrantų drama Peterboroughe: vyras negyvas, merginos – už grotų

  
Imigrantų drama Peterboroughe: vyras negyvas, merginos – už grotų
© PxHere nuotr.
Su vyro nužudymu siejamos dvi jaunos merginos.
Vietinė spauda skelbia, jog velionis – Peterborougho gyventojas, kilęs iš Rytų Europos

Rytų Anglijoje praėjusį savaitgalį rastas sunkiai sužalotas imigrantas, kuris netrukus mirė. Dėl jo nužudymo sulaikyta jauna užsienietė, dar viena mergina galimai prisidėjo prie nusikaltimo.

Vietos policija pranešė, kad sekmadienio ryte apie 7.10 val. Peterboroughe, Oakdale Avenue gatvėje stovinčiame automobilyje „Volkswagen Polo“ rastas sunkiai sužeistas 23 metų vyras – jo krūtinėje pastebėta durtinė žaizda.
Sužeistasis netrukus mirė. „The Peterborough Telegraph“ skelbia, jog velionis – Peterborougho gyventojas, „kilęs iš Rytų Europos“.
 
Vieta, kurioje įvykdytas nusikaltimas – rami gyvenamojo kvartalo gatvelė. Vietiniai tikina, kad sekmadienį paryčiais girdėjo klyksmus. Juos sukrėtė ryte pro namų langus pamatytas vaizdas – gatvė neva buvo sutepta krauju.
 
Anot įvykį tiriančių policijos pajėgų atstovo detektyvo inspektoriaus Adamo Gallopo, nusikaltimas įvykdytas sekmadienį ryte, tarp 5-7 valandos, tyrėjai dar aiškinasi detales. 
 
Pirmadienį paskelbta žinia apie pagrindinę įtariamąją – tai 18-metė Martyna Ogonowska, kuri sulaikyta ir laikoma už grotų. Antradienį ji turėtų pasirodyti Cambridge’o karūnos teisme.
Sekmadienį vakare sulaikyta ir 19 metų mergina, kuri įtariama sąmokslu dėl žmogžudystės. Pastaroji po apklausos išleista į laisvę.
 
  

Žymos: Peterborough, Imigrantai, Nužudymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žurnalistas atvykęs į Rusiją klausia ruso:
– Girdėjau, kad jūsų šalyje problemos su alkoholiu?
– Problemos su alkoholiu?! Nemanau. Be alkoholio – tai jau problemos...