Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-07-10

Interneto „troliai" sukūrė Snapchat paskyrą nužudytos mergaitės vardu ir tyčiojosi iš jos mamos

  
Interneto „troliai" sukūrė Snapchat paskyrą nužudytos mergaitės vardu ir tyčiojosi iš jos mamos
© Pamela Munro

Škotijos policija tiria incidentą, kurio metu nužudytos mokyklinukės Paige Doherty vardu buvo sukurta paskyra Snapchat platformoje, per kurią tyčiotasi iš tragiškai žuvusios mergaitės mamos.  Sugniuždyta Paige Doherty mama pasidalino skausmu, kurį sukėlė neadekvatūs interneto troliai, sukurdami socialinio tinklo paskyrą jos mirusiai dukrai ir siuntinėdami sielvarto graužiamai mamai šlykščias žinutes.   
Pamela Munro, mirusiosios Paige Doherty mama gavo žinutę, kurioje teigiama, kad jos jaunesnioji, dar mažametė dukra turėtų būti išprievartauta ir nužudyta.   
 
Šiuo metu netikroji paskyra užblokuota, policija, siekdama išsiaiškinti, kas galėjo taip šlykščiai pasielgti, pradėjo įvykio tyrimą.   
 
Penkiolikmetė Paige 2016 kovą buvo subadyta žudiko John Leathem užkandinėje Clydebank rajone.   
 
Iš Jos vardą naudojusios anketos buvo siunčiamos žinutės, kuriose naudojama nužudytosios jaunėlės sesutės nuotrauka. Vienoje jų rašoma: „kodėl mano mažoji sesutė tokia baisi??? Nusižudyk kai paaugsi, višta”.  
Pamela, taip pat auginanti 13 metų amžiaus Andrew, septynerių Peyton bei trejų Lucas. Visi jie taip pat buvo panaudoti Snapchat žinutėse, linkint, kad juos „pervažiuotų autobusas”, būtų „išprievartauti ir nužudyti” ir t.t.  
 
Taip pat tyčiojamasi iš brutalios Page mirties.   
 
Pamela Munro teigia, kad toks elgesys turėtų būti baudžiamas pagal įstatymą.
  

Žymos: socialiniai tinklai, snapchat, troliai, Pamela Munro

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...