Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, barkinganddagenhampost.co.uk   |   2019-08-21

Iš Barkinge esančio daugiabučio naktį evakuota daugiau nei 100 šeimų

  
Iš Barkinge esančio daugiabučio naktį evakuota daugiau nei 100 šeimų
© google maps

Vyrui pagrasinus padegti pastatą, kuriame gyvena daugiau nei 100 šeimų su vaikais, policijai teko naktį evakuoti daugiabučio gyventojus.

Šeimos buvo skubiai išgabentos į Earlsdown dvylikaaukštį, esantį Wheelers Cross, Barkingo rajono Gascoigne kvartale, kai antradienį, apie 20:40 valandą vakaro, policijos pareigūnai gavo pranešimą apie vyrą, grasinantį padegti daugiabutį.
Vyras užsibarikadavo savo bute, tad visi kaimynai buvo skubiai išvesti iš pastato, kad sprogimo ar gaisro atveju būtų išvengta civilių aukų. Skotlandjardas pranešė, kad apie 01:00 ryto trečiadienį pareigūnams pavyko šturmu įsiveržti į vyro butą ir jį sulaikyti.
 
Metropoliteno policijos antiteroristinės parengties brigadai pavyko duris išspirti septyniais smūgiais, teigė vienas iš vyro kaimynų.
 
Vyras buvo areštuotas, jis įtariamas planavęs sužeisti daugybę žmonių bei niokoti svetimą turtą. Šiuo metu jis laikomas ligoninėje, taip elgtis buvo nuspręsta dėl vyro medicininės istorijos.
 
King Edward Kelias bei aplinkinės gatvės naktį buvo atitvertas policijos, prie daugiabučio budėjo ugniagesių gelbėtojų brigados.
  

Žymos: Policija, Gaisras, Evakuacija, Ugnis, padegėjas, arsonistas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žurnalistas atvykęs į Rusiją klausia ruso:
– Girdėjau, kad jūsų šalyje problemos su alkoholiu?
– Problemos su alkoholiu?! Nemanau. Be alkoholio – tai jau problemos...