Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2017-11-01

Įsibrovęs ir užmigęs svetimuose namuose vyras pagalvojo, kad buvo pagrobtas

  
Įsibrovęs ir užmigęs svetimuose namuose vyras pagalvojo, kad buvo pagrobtas
© Mark Twitter
Alkoholį vartokite saikingai, kad nereikėtų raudonuoti iš gėdos.
Keblesnėje padėtyje atsidūrė pats alkoholio padauginęs vyrukas, mat jis supratęs, kad yra nuogas ir guli nepažįstamųjų namuose pamanė, kad yra pagrobtas.

29-erių Markas Campfieldas linksminosi klube, tačiau padauginęs alkoholio buvo išprašytas lauk, o vėliau atsidūręs 4 mylios nuo savo namų užmigo nepažįstamųjų namuose.

Kurioziška situacija nutiko prieš keletą dienų Londone. Kai vyras buvo išprašytas iš klubo jis pats nepamena kaip atsidūrė svetimuose namuose, nusirengė, atsigulė į lovą ir užmigo.
Paryčiais pabudus šiame gyvenančiai mamai, kuri turi panašaus amžiaus sūnų ir užėjus į vaikino kambarį ji pagalvojo, kad tai jos sūnus. Dar jam pasiūlė pagalvę ir toliau nuėjo ramiai miegoti.
 
Tik ryte, kai tėvas nusprendė pažiūrėti kaip jaučiasi jo sūnus ir nuėjęs į kambarį pamatė ten gulintį nuogą vyrą, tėvas liko itin nustebęs. Visgi šioje situacijoje dar keblesnėje padėtyje atsidūrė pats alkoholio padauginęs vyrukas, mat jis supratęs, kad yra nuogas ir guli nepažįstamųjų namuose pamanė, kad yra pagrobtas ir labai stipriai išsigando.
 
Visgi vėliau šią situaciją pavyko išsiaiškinti, o vėliau tėvas Marką dar parvežė ir į jo tikruosius namus, kadangi vaikinas dar nebuvo visiškai išsiblaivęs, kad gebėtų parvažiuoti pats.
 
  

Žymos: Alkoholis, Namai, Pagirios, klubas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pereinamasis amžius – kai karštą dieną nebežinai ko nori labiau – ledų ar šalto alaus.