Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-11-10

Įspėja dėl potvynių Šiaurės Anglijoje: prireikė net evakuacijos

  
Įspėja dėl potvynių Šiaurės Anglijoje: prireikė net evakuacijos
© Pixabay nuotrauka

Smarkių liūčių permerktuose šiaurės ir centrinės Anglijos rajonuose patvinusios upės ne tik jaukia kelionių planus, bet ir kelia pavojų gyvybei. Šeštadienį buvo skelbiama, kad vieną moterį nusinešė pakilusio vandens banga, o dabar tarnybos praneša, kad padėtis vis dar išlieka sudėtinga.

BBC duomenimis, buvo paskelbti perspėjimai dėl potvynio pavojaus 50 vietų, taip pat septyni perspėjimai dėl didelio „pavojaus gyvybei“ vietovėse netoli Dono upės. Teigiama, kad potvyniai toje vietoje greičiausiai tęsis iki trečiadienio.
Pranešama, kad daugybė Šiaurės Anglijos miestų atsidūrė ekstremalioje padėtyje. Dalis Jorkšyro ir Midlendo miestų gyventojų buvo evakuoti.
 
Be griežtų įspėjimų, Aplinkos agentūra taip pat paskelbė dar 41 įspėjimą dėl galimo potvynio gretimuose regionuose.
 
BBC žurnalistas Richardas Cadey teigė, kad kai kurie keliai, vedantys į Fishlake kaimą, Donkasteryje, buvo užlieti potvynio, tad tapo nepravažiuojami. Daugelyje gretimų vietų vandens lygis anto kelio siekia net 1 metrą.
 
Su vietos gyventojais nuolat bendraujantis žurnalistas R. Cadey pasakojo, jog kone visi Fishlake kaimo namai buvo užlieti.
Tuo tarpu, geležinkelių įmonė „National Rail“ praneša, kad dėl potvynių buvo laikinai sustabdyti kai kurie traukinių maršrutai, tad keliaujantiems traukiniais patariama nuolat tikrinti informaciją. BBC duomenimis, kai kurie traukinių maršrutai tarp Donkasterio ir Šefildo buvo laikinai nutraukti.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba telefonas. Ragelį pakelia trijų dukterų tėvas ir girdi:
– Tai tu, mano varlyte?
– Ne, tai varlyno šeimininkas...