Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-13

Išpuolis Londone: paaiškėjo į upę įmestos rumunės mirties priežastis

  
Išpuolis Londone: paaiškėjo į upę įmestos rumunės mirties priežastis
© Facebook.com
A.Cristea tapo penktąja teroristo auka.
Khalidui Masoodui įsirėžus į pėsčiuosius ant Westminsterio tilto, rumunė buvo nusviesta į upę.

Rumunė Andreea Cristea įvardinta kaip paskutinė Westminsterio atakos auka. Moteris buvo įstumta į Temzę ir po kelių dienų ligoninėje mirė. Paskelbta turistės mirties priežastis.

Paaiškėjo, kad jauna moteris mirė nuo organų nepakankamumo. Kovo 22-ąją teroristui Khalidui Masoodui įsirėžus į pėsčiuosius ant Westminsterio tilto, rumunė buvo nusviesta į upę. Gelbėtojai ją ištraukė ir nugabeno į ligoninę.
Iš vienos ligoninės A.Cristea buvo pervežta į kitą, tačiau galiausiai, praėjus 15 dienų po nelaimės, jos gyvybė užgęso. Išpuolį tiriantis detektyvas Johnas Crossley'is teisme sakė, kad rumunė patyrė daugybines smegenų traumas.
 
Koronerio ataskaitoje rašoma, kad žuvusioji patyrė daugybinį organų nepakankamumą, galvos traumą ir skendo. Su mergina buvęs jos partneris, kurio gimtadienį pora šventė Londone, per išpuolį susilaužė koją, tačiau didesnių sužeidimų išvengė.
 
A.Cristea tapo penktąja teroristo auka. Pareigūnų nušautas užpuolikas spėjo subadyti Bendruomenių rūmus saugojusį pareigūną Keith'ą Palmerį. Taip pat turistą iš JAV, ispanę mokytoją bei 75-erių senjorą.
 
 
  

Žymos: Londonas, Teroristinis išpuolis, Išpuolis Westminster, Khalidas Masoodas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...