Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-09-01

Įtariama, kad rusų kilmės pianistę nužudė jos vyras (atnaujinta)

  
Įtariama, kad rusų kilmės pianistę nužudė jos vyras (atnaujinta)
© google.com
Medikams moters gyvybės išsaugoti nepavyko.
Moters vyras 48 metų J.Martinas, kuris užėmė ir pianistės vadybininko pareigas, areštuotas ir šiuo metu laukia apklausos.

Jungtinėje Karalystėje rasta nužudyta iš Rusijos kilusi, Manchesteryje gyvenusi, 38-erių metų pianistė Natalia Strelchenko (Natalia Strell). Sulaikytas įtariamasis – jos vyras kontrabosininkas Johnas Martinas. Teisėsaugos pareigūnai kolkas neviešina incidento aplinkybių, – pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.

Sekmadienio popietę, apie 12.45 val. policija ir greitosios pagalbos tarnybos sulaukė pagalbos šauksmo skambučio. Pianistę policija rado žiauriai sumuštą savo namuose. Pareigūnai bandė suteikti nukentėjusiai pagalbą, bet nesėkmingai – N.Strelchenko mirė nuo daugybinių galvos ir kaklo traumų dar iki atvykstant medikams. Moters vyras 48 metų J.Martinas, kuris užėmė ir pianistės vadybininko pareigas, areštuotas ir šiuo metu laukia apklausos.
„Aš mačiau kaip jie nešė moterį į greitosios automobilį. Ji buvo stipriai sužeista. Mes niekada nesitikėjome to, kas įvyko. Šeima retai būdavo namuose, nes daug koncertuodavo muzikiniuose turuose. Jie muzikantai, atrodė kilnūs ir talentingi,” – savo mintimis apie greta gyvenusius N. Strelchenko ir jos vyrą dalinosi anonimu norėjęs būti pristatytas poros kaimynas.
 
Muzikos virtuozė N.Strelchenko buvo „Menestrelles International Chamber“ vadovė, žinoma lektorė, akademinių straipsnių autorė, muzikos akademijos Osle profesorė, Belforo konservatorijos docentė.
 
N.Strelchenko gimė Rusijoje, trylikos metų debiutavo su Sankt Peterburgo konservatorijos orkestru. Ji baigė Sankt Peterburgo valstybinę konservatoriją ir Norvegijos muzikos akademiją, koncertavo įvairiose Europos, Azijos, Amerikos salėse, tarp jų – Niujorko „Carnegie Hall“.
 
2015-aisiais metais pianistė koncertuodavo iki penkių kartų per mėnesį, žiemą ir pavasarį lankėsi Norvegijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, vasarą – Italijoje ir Ispanijoje.
 
  

Žymos: Nelaimė, Pianistė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du vyrai:
– Klausyk, tavo žmona į darbą vaikšto?
– Hm. Vaikšto...
– Teisingai, ir aš saviškei neduodu pinigų talonėliams...