Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   birminghammail.co.uk   |   2017-12-18

Itin šiurpi avarija Birminghame – kol kas nepaaiškinama

  
Itin šiurpi avarija Birminghame – kol kas nepaaiškinama
© Facebook/Gwent&More nuotr.
Avarija Birminghame pareikalavo 6 aukų.
Penki sužeistieji mirė įvykio vietoje, vienas – ligoninėje

Savaitgalį itin tragiškai baigėsi eismo įvykis Birminghame: avarijos metu žuvo 6, sužalota – 13 žmonių.

Šiurpi nelaimė antrajame pagal dydį Jungtinės Karalystės mieste įvyko sekmadienio naktį, apie 1.10 val. Lee Bank Middleway gatvėje, prie sankryžos su Bristol Road. Nors visos jo aplinkybės vis dar nėra aiškios, patvirtinama tik tai, kad susidūrė iš viso 6 transporto priemonės.
Viena iš jų – taksi automobilis, kuriame, be vairuotojo, buvo 5 keleiviai.
 
Po susidūrimo trys iš jų buvo išsviesti iš automobilio, kiti liko jame. Penki sužeistieji mirė įvykio vietoje, vienas – ligoninėje, dar vieno sužaloto žmogaus būklė pirmadienį buvo kritinė.
 
Iš viso nukentėjo 13 žmonių. Avarijos vietoje dirbo gausios policijos, medikų ir ugniagesių pajėgos.
 
Vietos policija neskuba įvardinti avarijos priežasčių ir kaltininkų – į šiuos klausimus žada atsakyti tik tuomet, kai bus baigtas išsamus tyrimas. Specialiai dėl šio įvykio surengtos spaudos konferencijos metu policijos komendantas Sean’as Philips’as nei patvirtino, nei paneigė versijos, kad tragedija kilo dėl viršyto leidžiamo greičio.
 
Britų spauda jau įvardijo taksi automobilio vairuotoją – tai 32 metų Imtiaz’as Mohammed’as. Šis keleivių pavėžėjimas buvo paskutinė pamainos užduotis, prieš šią kelionę vyras paskambino savo žmonai ir pasakė, kad grįš už kelių minučių.
 
Velionis su žmona augino 6 vaikus.
  

Žymos: Avarija, Birminghamas, aukos , žūtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.