Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   metro.co.uk.   |   2015-07-14

Jaudinanti paauglės gelbėjimo operacija: policininkai rankomis pakėlė automobilį (video)

  
Jaudinanti paauglės gelbėjimo operacija: policininkai rankomis pakėlė automobilį (video) Pareigūnai turėjo pakelti automobilį, kad ištrauktų po juo gulėjusią merginą.

Šiaurės Airijos policijos pareigūnai išgelbėjo automobilio partrenktos ir po ratais atsidūrusios šešiolikmetės gyvybę, - pranešė metro.co.uk naujienų portalas.

Viešo parado metu Belfaste, Airijoje į minią įsirėžęs automobilis partrenkė merginą. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai gelbėdami paauglės gyvybę rankomis pakėlė sunkų automobilį ir ištraukė po juo įstrigusią paauglę.
Aukos tėvas Gary’is Doneganas teigė, kad paauglė patyrė galvos ir kaklo traumas, tačiau, laimei, tai nesukėlė didesnio pavojaus gyvybei. Šiuo metu tiriamos įvykio aplinkybės.
 
Incidentas įvyko tuomet, kai gatvėje šėlo minios žmonių. Aplink incidento vietą susirinko minios smalsuolių.
 
„Jeigu jūs neturite jokios priežasties čia būti, palikite teritoriją. Mes jau visi pamatėme šį tragišką incidentą, kuris galėjo baigtis labai nelaimingai“, - sakė vietinės parapijos kunigas, bandydamas išvaikyti smalsuolių minią.
 
Viso šio įvykio metu policijos pareigūnai ne tik bandė išlaisvinti prispaustą merginą, bet ir suvaldyti įsiaudrinusią minia, kuri mėtydama butelius, alaus skardines ir plytas sužalojo keletą policininkų.
 
 
 
 
  

Žymos: Policija, Gelbėjimo operacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sloguoju… Dabar net nežinau, kurios kojinės švarios...