Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-03-02

Jaunas britas musulmones žudyti ryžosi dėl keršto 

  
Jaunas britas musulmones žudyti ryžosi dėl keršto
© Leicestershire police nuotr.
Vyras bandė tyčia užmušti moterį ir mergaitę.
Jis pasakojo, jog taip pasielgė dėl teroro aktų Londone. Jis sakė, kad didžiuojasi savimi nes daro savo šaliai paslaugą

Teisme baigta nagrinėti byla, kurioje jaunas vaikinas kaltinamas bandymu nužudyti moterį ir mažą mergaitę – savo elgesį jis paaiškino noru atkeršyti musulmonams už teroro atakas Jungtinėje Karalystėje.

Paul’as Moore’as (21 m.) kraupų nusikaltimą įvykdė praėjusių metų rugsėjo 20 dieną Leicester’io mieste, Acer Close gatvėje – jis ryte, apie 8.30 val. automobiliu specialiai partrenkė moterį ir bandė tokiu pačiu būdu pasikėsinti į mažą mergaitę.
Vaikinas iš pradžių savo vairuojamą „Volkswagen“ į moterį nukreipė todėl, kad jos galvą dengė hidžabas – tradicinis musulmonių galvos apdangalas. Kai iš Somalio kilusi Zaynab Hussein parkrito ant grindinio, vairuotojas ją pervažiavo dar kartą, užfiksuota, kad tai darydamas P. Moore’as juokėsi.
 
Tačiau tai dar nebuvo pabaiga – pervažiavęs moterį vaikinas automobilį nukreipė į 12-metę mergaitę, tačiau laimingo atsitiktinumo dėka jai pavyko išvengti smūgio.
 
Z. Hussein patyrė daugybinius kūno sužalojimus – jai sulaužytos kojos, dubuo, nugara. Medikų teigimu, moteris jau niekada nebus tokia, kaip iki įvykio.
 
P. Moore’as.
Atlikęs savo juodą darbą P. Moore’as nuvažiavo pas savo įbrolį Lewis’as Welsh’ą, kuris liudijo teisme.
„Tuo metu jis buvo girtas. Paul’as man pasakojo, jog  taip pasielgė dėl teroro aktų Londone. Jis sakė, kad didžiuojasi savimi nes daro savo šaliai paslaugą. Kitų jo  žodžių nekartosiu – nenoriu būti palaikytas rasistu“, –  Nottingham’o karūnos teisme liudijo kaltinamojo  giminaitis.
 
 Prokuroras Jonathan‘as Straw informavo, jog P.   Moore’as anksčiau buvo ne kartą susidūręs su   teisėsauga, jis nusikaltimą įvykdė tuo metu, kai laukė   bausmės už sunkų kūno sužalojimą, tačiau laisvėje   laiką leido dėl to, kad už jį buvo sumokėtas užstatas.   Anot kaltintojo, vyro ataka buvo „kruopščiai   apskaičiuota“.
 
 Įvykio metu su P. Moore’u automobilyje buvo dar 4   asmenys, kurie tikino, jog maldavo vairuotoją sustoti,   tačiau šis tik juokėsi ir nesiklausė keleivių.
 
 Vaikinas taip pasielgė praėjus vos 5 dienoms nuo   Londone, Parsons Green metro stotyje įvykusio   sprogimo – partrenkdamas niekuo dėtą moterį jis bandė   atkeršyti teroristinio akto vykdytojams.
 
„Jis pats puolė Britaniją – sužeidė britę motiną, žmoną, produktyvią darbuotoją ir labdaros organizacijos darbuotoją.
 
Jis nepuolė teroristų, jis pats prie jų prisijungė“, – emocionaliai teismo posėdžio metu kalbėjo sunkiai sužeistos moters sutuoktinis.
Teismas P. Moore’ą pripažino kaltu dėl bandymo nužudyti, bausmę jam žadama paskelbti vėliau.
 
  

Žymos: Musulmonai, Kerštas, teroristinės atakos, leicester

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.