Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-01

JK nusižengusius vairuotojus gaudys pareigūnai nežymėtuose automobiliuose

  
JK nusižengusius vairuotojus gaudys pareigūnai nežymėtuose automobiliuose
© Flickr.com
Vairuotojas.
Pareigūnai pranešė, kad artimiausiu metu bus vykdomi reidai ir įvairios priemonės nustatyti, ar vairuotojas naudojasi mobiliuoju įrenginiu.

Prasidėjus pavasariui Jungtinėje Karalystėje įsigaliojo nauja baudimo sistema vairuotojams. Telefonu besinaudojantys ir tuo pat metu vairuojantys žmonės bus baudžiami kur kas griežčiau.

Skotlandjardas pranešė, kad nuo šiol vairuotojams reikės būti kur kas atsargesniems. Bauda už mobiliojo telefono naudojimą vairuotojams padidinta iki 200 svarų sterlingų piniginės baudos bei 6 baudos taškų skyrimo.
Tokį sprendimą teisėsaugos institucijos priėmė po kraupios statistikos. Nuo pernai metų balandžio 6-osios iki šių metų vasario pabaigos vien Londone užfiksuota 9560 vairuotojų pažeidimų, susijusių su mobiliųjų telefonų naudojimu.
 
Naująsias bausmes pasiūlęs transporto departamentas paragino vairuotojus "dėmesio trikdymo vairuojant rizikas ir pasekmes vežtis namo". Pareigūnai pranešė, kad artimiausiu metu bus vykdomi reidai ir įvairios priemonės nustatyti, ar vairuotojas naudojasi mobiliuoju įrenginiu.
 
Skelbiama, kad nežymėtais automobiliais važinėsiantys policininkai, kaip ir patruliuojantys įprastai, ant šalmų turės filmavimo kameras. Bus baudžiami ne tik važiuojančioje transporto priemonėje besinaudojantys telefonu. Pareigūnai baus ir prie šviesoforo sustojusius ar spūstyje įstrigusius ir mobiliuoju besinaudojančius vairuotojus. Pasak Londono transporto atstovų, mobilieji telefonai už vairo, greičiausiai, yra antra pavojingiausia nelaimių priežastis po greičio viršijimo.
 
 
 
 
  

Žymos: Įstatymai, Vairavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Adomaitis šaukia ant Juškevičiaus ir Kalniečio:
– Baikit jūs vieną kartą kamuolius Valančiūnui mėtyti!
Šie teisinasi:
– Tai kad jis geras „centras“, treneri...
– Geras tai geras, bet kad jis ant suoliuko sėdi!