Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk.   |   2016-12-20

JK policija jaudinasi dėl žmonių saugumo švenčių metu

  
JK policija jaudinasi dėl žmonių saugumo švenčių metu JK policijos atstovai susirūpino visuomenės saugumu šventiniu laikotarpiu.
Mano ir policijos pirmanybė – užtikrinti londoniečių ir miesto svečių saugumą.

Po pirmadienį Vokietiją sukrėtusio teroristinio išpuolio, kuris nusinešė 12 žmonių gyvybes bei incidento, kurio metu Turkijoje nušautas Rusijos ambasadorius, Jungtinės Karalystės (JK) policijos vadovai peržiūrinėja visuomenės saugumo planus, skirtus šventiniam periodui.

Pasak Metropolitano policijos atstovo, planai buvo paruošti, tačiau po vakarykščių įvykių norima užtikrinti, kad jie yra tinkami, - skelbė Bbc.co.uk.
Mančesterio policija taip pat pranešė, kad viešų renginių metu padidins patruliuojančių policijos pareigūnų skaičių. Policijos atstovas patikino, kad nepaisant saugumo priemonių, policija neturi jokios informacijos apie galimai planuojamas atakas prieš visuomenės narius.
 
Po Europą sukrėtusių incidentų JK saugumo lygis vis dar laikomas „sudėtingu”. Tai reiškia, kad teroristinė ataka yra „labai tikėtina” ir gali įvykti bet kuriuo metu.
 
Scotland Yardo teigimu, specialistai kaip galimą grėsmę įvardina įvairias atakų galimybes, įskaitant didelių transporto priemonių naudojimą.
 
Londono meras Sadiqas Khanas patvirtino, kad kartu su policijos vadovais tikrina saugumo planus: „Mano ir policijos pirmanybė – užtikrinti londoniečių ir miesto svečių saugumą”.
Škotijos policijos vadovai taip pat patvirtino, kad neturi jokios informacijos apie galimas teroro atakas, tačiau saugumo sumetimais peržiūrės savo strateginius planus.
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, JK saugumas, Teroro ataka

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Britų mokslininkai nustatė, kad, plaunant kojas, nusiplauna ir rankos.