Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-06-05

Jungtinė Karalystė - Europos narkotikų sostinė

  
Jungtinė Karalystė - Europos narkotikų sostinė Anglijoje narkotinių medžiagų vartojimas - didžiausias Europos Sąjungoje

Europos Sąjungos narkotikų ir narkomafijos stebėsenos agentūra (EMCDDA) paskelbė, kad Jungtinė Karalystė (JK) yra Europos narkotikų sostinė, - pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.

JK kokaino, heroino, ekstazio ir amfetamino vartojimas yra didžiausias Europos Sąjungoje (ES). Per pastaruosius metus, JK pasirodė 101 nauja narkotinė medžiaga ir tai yra 25 proc. daugiau nei praėjusiais metais. Legalios narkotinės medžiagos ir toliau plūsta į šalį.
ES kasmetinėje narkotikų situacijos apžvalgoje skelbiama, kad šiuo metu visoje Europoje yra daugiau nei 450 legalių svaiginančių medžiagų. Pastaraisiais metais tokių medžiagų naudojimas išaugo daugiau nei per pusę.
 
JK vyriausybė svarstys naujas pataisas susijusias su narkotinių medžiagų patekimu į šalį, planuojamos griežtesnės bausmės užsiimantiems narkotikų gabenimu, taip pat ketinama stiprinti kovą su legalių narkotikų prekyba gatvėse.
 
 
  

Žymos: Narkotikai, Jungtinė Karalystė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!