Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-16

Kaimynų kivirčas dėl parkavimosi baigėsi mirtimi: pas mirštantį senolį važiavusių greitosios pagalbos automobilių nepraleido tris valandas

  
Kaimynų kivirčas dėl parkavimosi baigėsi mirtimi: pas mirštantį senolį važiavusių greitosios pagalbos automobilių nepraleido tris valandas
© facebook nuotrauka

Į devintą dešimtmetį įkopęs senolis mirė Cedarwood House slaugos namuose Battle, Rytų Sussexe. Greitoji medicinos pagalba jo pasiekti negalėjo kai kelią jiems užkirto dėl parkavimo suirzę slaugos namų kaimynai.

Lucy Hunt, Cedarwood House slaugos namų vadybininkė sakė, kad toks kaimynų elgesys ją šokiravo, du greitosios pagalbos automobiliai liko įstrigę trims valandoms. Įvykio liudininkas pasakojo, kad įvykyje dalyvavusi moteris paramedikams šaukė:  aš irgi darbą turiu”.
L. Hunt pasakojo:  Dvi mašinos blokavo paramedikų kelią, manau, tai buvo vyras ir žmona, gyvenantys tame pačiame name. Buvau pasibaisėjusi tokiu elgesiu. Ir pati atskubėjau į įvykio vietą”. Paramedikus išlaisvino tik įvykio vietoje pasirodę policijos tarnybos pareigūnai.
 
Sussexo policijos atstovas spaudai sakė:  Žinome, greitosios pagalbos automobiliams kelias buvo užkirstas, tačiau suimtas niekas nebuvo”. Manoma, kad toks elgesys buvo vyro ir žmonos protesto akcija, paramedikams kelią jie užtvėrė nuo 17:00 iki 20:30 vietos laiku.
 
Pora jau seniai priekaištavo kaimynystėje esantiems slaugos namams dėl ant kelio neretai pastatytų greitosios pagalbos automobilių. L. Hunt kalbėjo:  Suprantame, kad kelias mažas ir mūsų kaimynus kiek erzina parkavimo situacija. Tačiau tai buvo ypatinga situacija, pasibaigusi senolio mirtimi.”
 
Iš kaimynų atsiprašyno nesulaukėme, žinome, kad moteris paramedikus keikė ir ant jų šaukė”
 
Slaugos namai itin nusivylę gyventojų nepagarba jų pacientams ir žada ateityje glaudžiau bendradarbiauti su policija.
  

Žymos: Mirtis, greitoji medicinos pagalba, slaugos namai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kodėl politikų sąžinė švari?
- Jie ja dar niekada nesinaudojo.