Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Police   |   2018-05-09

Kaip sukčiai ant bankomato įtaiso slaptas kameras (nuotraukos)

  
Kaip sukčiai ant bankomato įtaiso slaptas kameras (nuotraukos)
© pexels nuotr.
Surenkant PIN kodus patariama klaviatūrą pridengti delnu.
Manoma, jog tokiu būdu sukčiai nuskaito kortelės duomenis bei surenkumus PIN kodus

Policijos pareigūnas ant bankomato Londone pastebėjo vaizdo įrašymo kamerą, kuri naudojama banko kortelių duomenims nuskaityti.

Kamera įrengta taip gudriai, kad neįgudusiai akiai ji tiesiog nepastebima, tačiau ji užkliuvo už ne tarnybos metu bankomatu pasinaudoti panorusio policininko žvilgsnio.
Mažytę vaizdo įrašymo kamerą jis pastebėjo ant pačiame Londono centre, Westminsteryje esančio bankomato: ji buvo paslėpta po kortelės įtraukimo lizdo dangteliu, o jos objektyvas buvo nukreiptas į klaviatūrą.
 
Manoma, jog tokiu būdu sukčiai nuskaito kortelės duomenis bei surenkumus PIN kodus ir, pasinaudoję slapta surinkta informacija, iššluoja bankų sąskaitas jų savininkams nieko nežinant.
 
Siekiant to išvengti šį pranešimą išplatinusios Londono policijos atstovai pataria naudojantis bankomatais delnais pridengti klaviatūrą.
 
  

Žymos: Sukčiai, Bankomatai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.