Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Police   |   2018-05-09

Kaip sukčiai ant bankomato įtaiso slaptas kameras (nuotraukos)

  
Kaip sukčiai ant bankomato įtaiso slaptas kameras (nuotraukos)
© pexels nuotr.
Surenkant PIN kodus patariama klaviatūrą pridengti delnu.
Manoma, jog tokiu būdu sukčiai nuskaito kortelės duomenis bei surenkumus PIN kodus

Policijos pareigūnas ant bankomato Londone pastebėjo vaizdo įrašymo kamerą, kuri naudojama banko kortelių duomenims nuskaityti.

Kamera įrengta taip gudriai, kad neįgudusiai akiai ji tiesiog nepastebima, tačiau ji užkliuvo už ne tarnybos metu bankomatu pasinaudoti panorusio policininko žvilgsnio.
Mažytę vaizdo įrašymo kamerą jis pastebėjo ant pačiame Londono centre, Westminsteryje esančio bankomato: ji buvo paslėpta po kortelės įtraukimo lizdo dangteliu, o jos objektyvas buvo nukreiptas į klaviatūrą.
 
Manoma, jog tokiu būdu sukčiai nuskaito kortelės duomenis bei surenkumus PIN kodus ir, pasinaudoję slapta surinkta informacija, iššluoja bankų sąskaitas jų savininkams nieko nežinant.
 
Siekiant to išvengti šį pranešimą išplatinusios Londono policijos atstovai pataria naudojantis bankomatais delnais pridengti klaviatūrą.
 
  

Žymos: Sukčiai, Bankomatai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.