Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   kentonline.co.uk.   |   2015-06-03

Kanale rastos Živilės Gankovaitės gedi šeima ir draugai

  
Kanale rastos Živilės Gankovaitės gedi šeima ir draugai
© Kent999 Twitter
26-erių merginos draugai apie ją atsiliepė kaip „mandagią ir tylią”
Ji buvo labai tyli ir mandagi. Kaip ir kiekviena normali moteris, salone jai patikdavo paplepėti.

Oficialiai patvirtinus, kad Kento grafystėje esančio Sheernesso miestelio kanale rastas nuskendusios moters kūnas buvo lietuvė Živilė Gankovaitė, meginos gedi artimieji bei draugai, - pranešė naujienų portalas kentonline.co.uk.

Nors policija mano, kad mirtis nebuvo įtartina, vietos lietuvių bendruomenė dėl nelaimės buvo šokiruota. 26-erių merginos draugai apie ją atsiliepė kaip „mandagią ir tylią”.
Ž. Gankovaitė į Jungtinę Karystę atsikraustė prieš tris metus. Sheernesso miestelyje ji gyveno kartu su vaikinu ir dirbo „Morrisons” prekybos centre.
 
„Ji buvo labai tyli ir mandagi. Kaip ir kiekviena normali moteris, salone jai patikdavo paplepėti. Čia ji užsukdavo pasidaryti manikiūrą ar pasideginti soliariume”, - apie mirusiąją pasakojo vietinio grožio salono savininkė Enrika Milne.
 
 
„Tiesa" primena, kad moters kūnas iš Sheernesso kanalo Kente buvo ištrauktas praėjusį antradienį, gegužės 26 d. apie pietus. Policija prie kanalo buvo iškviesta apie 9.30. Visi keliai į ir iš įvykio vietos buvo uždaryti.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Aš iš tiesų labai sunerimau, kai prie įvažiavimo į kapines kelininkai pastatė ženklą: „Vienpusis eismas“.