Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2016-04-03

Karma: pražudęs žmogų avarijoje pats žuvo lygiai taip pat

  
Karma: pražudęs žmogų avarijoje pats žuvo lygiai taip pat
© Manchesterio policijos nuotr.
Mohammedas Basitas Chaudhry buvo ieškomas dvejus metus.

Žmogų Manchesteryje partrenkęs ir mirti palikęs vyras pabėgo nuo teisingumo, bet ne nuo likimo – jis pats žuvo tragiškomis aplinkybėmis.

Neseniai Manchesterio policija paskelbė nutraukianti tyrimą dėl įvykio, kurio metu žuvo žmogus, paaiškėjus, kad kaltininkas irgi mirė.
2014-ųjų kovą apie 100 km/h greičiu Manchesterio gatvėmis skriejęs automobilis „Porsche Panamera“ partrenkė 25 metų Craigą Rodgerį ir net nesustojęs iš įvykio vietos pasišalino, o siunkiai sužeistas vyriškis kitą dieną ligoninėje mirė. Prabangus automobilis netrukus po įvykio buvo rastas už pusės mylios esančioje teritorijoje, mašina buvo visiškai sudegusi. Manoma, kad kaltininkas taip slėpė pėdsakus.
 
Tačiau įvykio vietoje rasti „Porsche“ registracijos numeriai. Paaiškėjo, jog jis priklauso 26 metų Mohammedas Basitas Chaudhry – anksčiau už narkotikų prekybą bei pinigų plovimą teistam verslininkui, kuris milijonus susikrovė iš prekybos padirbtais žymių prekių ženklų drabužiais. Pradėjus tyrimą paaiškėjo, jog lemtingą vakarą jis ne tik žymiai viršijo greitį, bet ir vairavo kalbėdamas telefonu.
 
Be to, jo prabangiuose namuose rasti keli kilogramai narkotinių medžiagų.
 
Buvo užfiksuota, jog netrukus po avarijos „pinigų krūva“ save vadinantis vyras kirto JK sieną ir jo pėdsakai buvo pamesti. Jų nepavyko aptikti ilgiau nei du metus, bet tuomet paaiškėjo įvykio tyrimą radikaliai pakeitusi detalė.
 
Pasirodo, nuo teisingumo bėgęs M. B. Chaundry 2015 metų balandžio 9-ąją žuvo Dubajuje įvykusios avarijos metu.
  

Žymos: Avarija, žūtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****